Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Antonio Banderas i Jonathan Rhys Meyers gwiazdami thrillera "Clean Up Crew"

Antonio Banderas i Jonathan Rhys Meyers gwiazdami thrillera "Clean Up Crew"
Antonio Banderas wciąż w znakomitej aktorskiej formie! (Fot. PAP/EPA)
W Irlandii zakończyły się zdjęcia do sensacyjnego thrillera 'Clean Up Crew' ('Ekipa czyścicieli'), reżyserowanego przez Jona Keeyesa. W głównych rolach występują w nim nominowany do Oscara Antonio Banderas, laureatka Oscara Melissa Leo oraz Jonathan Rhys Meyers, czyli niezapomniany Henryk VIII z serialu 'Dynastia Tudorów'.
Reklama
Reklama

Jonathan Rhys Meyers i Melissa Leo w filmie "Clean Up Crew" wcielają się w role członków ekipy sprzątającej miejsca zbrodni. Podczas jednego z takich zleceń znajdują walizkę pełną pieniędzy.

Wkrótce staną do walki z gangsterami, którym przewodzi bezwzględny boss. W jego rolę wcielił się w filmie Keeyesa sam Antonio Banderas. O zawartość walizki powalczą też płatni zabójcy oraz skorumpowani rządowi agenci.

"Jesteśmy podekscytowani współpracą z tak legendarną obsadą, jaka wystąpiła w napakowanym akcją thrillerze, który trzymać będzie widzów na krawędzi fotela. Jesteśmy przekonani, że Keeyes nakręcił wyjątkowy thriller, który będzie prawdziwym kinowym przeżyciem" – zachwycają się producenci filmu, Jordan Yale Levine oraz Jordan Beckerman.

"Clean Up Crew" to jedna z kilku produkcji przygotowywanych przez studio Yale Entertainment. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.09.2022
GBP 5.4530 złEUR 4.7591 złUSD 4.8796 złCHF 4.9701 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama