Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Anne Hathaway zagra główną rolę w kolejnym filmie z wielką modą w tle

Anne Hathaway zagra główną rolę w kolejnym filmie z wielką modą w tle
Zapracowana aktorka znów zagra rolę w filmie związanym ze światem mody... (Fot. Getty Images)
Rola w komedii 'Diabeł ubiera się u Prady' była przełomowa w jej karierze. Po latach od występu w tym filmie Anne Hathaway wróci do świata designerów i pokazów mody. Jak informuje portal Deadline, aktorka wcieli się w piosenkarkę pop, która zakochuje się w słynnej projektantce. A wszystko to w musicalu 'Mother Mary' reżyserowanym przez Davida Lowery’ego.
Reklama
Reklama

Epicki popowy melodramat, jak nazywany jest przez twórców film "Mother Mary", wyprodukuje słynne niezależne studio A24, które stoi za sukcesem obsypanego Oscarami filmu "Wszystko wszędzie naraz".

Lovery jest też autorem scenariusza tego filmu, w którym główne role zagrają Anne Hathaway oraz gwiazda serialu "Mogę cię zniszczyć" Michaela Coel.

Autorem muzyki do musicalu będzie Daniel Hart - to stały współpracownik Lowery’ego. Ważną rolę będą w nim pełnić oryginalne piosenki, które specjalnie na potrzeby tej produkcji zostaną skomponowane przez frontmana formacji Bleachers, Jacka Antonoffa oraz Charli XCX. Antonoff to uznane nazwisko w branży muzycznej, często pracuje z Taylor Swift.

40-letnia Hathaway jest dzisiaj jedną z najpopularniejszych aktorek amerykańskich. (Fot. PAP/EPA)

Zdjęcia do filmu "Mother Mary" realizowane będą w Niemczech.

Rola w tym filmie będzie kolejnym projektem w wypełnionym po brzegi grafiku Anne Hathaway. Tylko na początku 2023 roku zadebiutowały dwie produkcje z jej udziałem.

Na festiwalu w Sundance pokazany został film "Eileen", a miesiąc później na festiwalu w Berlinie zadebiutował dramat "Przyszła do mnie", w którym Hathaway wystąpiła u boku Joanny Kulig.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.06.2023
GBP 5.2109 złEUR 4.4790 złUSD 4.1887 złCHF 4.6211 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama