Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Amerykańska raperka mogła nieźle zarobić dzięki złośliwemu internaucie

Amerykańska raperka mogła nieźle zarobić dzięki złośliwemu internaucie
Latto mogła uzyskać prawie 100 tys. dolarów za sprzedaż... używanej bielizny. (Fot. PAP/EPA)
Alyssa Michelle Stephens, znana, jako Latto, zakpiła z internauty drwiącego z tego, że na dwóch zdjęciach, wykonanych przy różnych okazjach, widać jej wystający spod ubrania fragment tych samych fig w cętki geparda. 'Nie stać Cię na nowe ?' - skomentował zaczepnie na Twitterze bystry obserwator, dorzucając wspomniane zdjęcia. Reakcja, której się doczekał była zaskakująca.
Reklama
Reklama

W odpowiedzi na złośliwy komentarz internauty wschodząca gwiazda rapu z Atlanty, której popularność przyniósł hit "Big Energy" (w 2022 r. utwór zajął trzecie miejsce na liście Billboard Hot 100, a w jego remiksie wystąpiła Mariah Carey), napisała zdawkowo: "o nie, policja bieliźniana", po czym założyła na platformie eBay aukcję tychże fig. Ofercie towarzyszyło wyjaśnienie, że artystka sprzedaje swoją bieliznę, ponieważ "nie może jej założyć ponownie".

Link do tej aukcji udostępniła następnie na swoim profilu twitterowym. Cena wywoławcza 99 centów w ciągu kilku godzin urosła do zawrotnej kwoty 95 650 dol. (ok. 409 tys. zł).

Według serwisu Business Insider, figi raperki licytowało 100 osób, ale… aukcja została zlikwidowana przez administratorów platformy z powodu "naruszenia standardów zdrowia i higieny". Jak oświadczył jej rzecznik, "aukcje zawierające używaną bieliznę" są na eBay zabronione.

Latto, która ma blisko 10 milionów obserwatorów na Instagramie, nie odniosła się bezpośrednio do zamknięcia aukcji, ale żartowała z najwyższej oferty, jaką otrzymała. Opublikowała na InstaStories mem z dziewczynką pytającą tatę, dlaczego ich matka już z nimi nie mieszka. Tata na to: "Bo wydałem 95 650 dolarów na figi Latto".

24-letnia raperka wydała do tej pory dwa albumy: "Queen of da Souf" (w 2020 r. - jeszcze pod pseudonimem Mulatto) oraz "777" (2022 r.). Z tego drugiego pochodzi wspomniany hit "Big Energy". Kariera artystki rozpoczęła się od wygrania w 2016 r. telewizyjnego reality show "The Rap Game", prowadzonego przez amerykańskiego rapera Jermaine'a Dupriego.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 31.03.2023
GBP 5.3107 złEUR 4.6755 złUSD 4.2934 złCHF 4.6856 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama