Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Adele wyznała, że pojednała się z ojcem tuż przed jego śmiercią

Adele wyznała, że pojednała się z ojcem tuż przed jego śmiercią
"Dziś wiem, że mnie kochał. Zanim zmarł, zdołaliśmy się pogodzić i osiągnąć spokój" - zapewniła brytyjska artystka. (Fot. Getty Images)
Słynna brytyjska piosenkarka udzieliła obszernego wywiadu brytyjskiej i amerykańskiej edycji magazynu 'Vogue'. Autorka hitu 'Someone Like You' opowiedziała w nim m.in. o swoim rozwodzie oraz pojednaniu z ojcem, który był w jej życiu nieobecny.
Reklama

Po kilku latach przerwy od kariery muzycznej Adele w wielkim stylu wróciła do świata show-biznesu. Słynna brytyjska piosenkarka i laureatka prestiżowych nagród, w tym Grammy i Brit Awards, udzieliła właśnie obszernego wywiadu magazynowi "Vogue", pojawiając się na okładkach brytyjskiej i amerykańskiej edycji pisma. W szczerej rozmowie z miesięcznikiem gwiazda opowiedziała m.in. o pojednaniu z ojcem, który po rozwodzie z jej matką zniknął z jej życia. Artystka wyznała, że zaczęła chodzić na terapię, by uporać się z nierozwiązanymi problemami z dzieciństwa, które rzutowały na jej relacje z mężczyznami.

"Długo unikałam konfrontacji z trudnymi emocjami. Jeśli jako dziecko nie jesteś pewien, czy osoba, która powinna cię kochać i traktować cię priorytetowo, faktycznie cię kocha, to wpływa na wiele aspektów twojego życia. W pewnym momencie przyzwyczajasz się do tego braku miłości. W relacjach z mężczyznami stosowałam taki schemat: Na pewno zamierzasz mnie skrzywdzić, więc najpierw ja skrzywdzę ciebie. To było bardzo toksyczne i unieszczęśliwiało mnie przez długi czas" – ujawniła Adele. Autorka hitu "Someone Like You" zdradziła, że do uzdrawiającego pojednania z ojcem doszło tuż przed jego śmiercią. Mark Evans, który przez całe życie zmagał się z alkoholizmem, zmarł w maju w wieku 57 lat, przegrywając walkę z nowotworem jelita.

"Dziś wiem, że mnie kochał. Zanim zmarł, zdołaliśmy się pogodzić i osiągnąć spokój. Gdy odszedł, miałam swego rodzaju reakcję fizyczną – poczułam, jakby nagle strach opuścił moje ciało. Wbrew temu, co pojawiało się wtedy w mediach, pogodziliśmy się. Tydzień przed jego śmiercią puściłam mu mój album za pośrednictwem Zooma. Wreszcie znalazłam w sobie siłę, by mu wybaczyć. Gdy rozmawialiśmy po raz ostatni, był gotowy do dalszej drogi" – przekazała Adele. Ojciec artystki wielokrotnie udzielał brytyjskiej prasie wywiadów, w których opowiadał o napiętych relacjach ze sławną córką. "Nie interesuje mnie jej status celebrytki czy miliony, które ma na koncie. Chcę po prostu odzyskać swoje dziecko i być dziadkiem dla jej synka" – przekonywał na łamach "Daily Mail" w 2013 roku.

Adele w rozmowie z magazynem "Vogue" poruszyła również temat rozstania z Simonem Koneckim. Para, która na ślubnym kobiercu stanęła przed trzema laty, rozwiodła się wiosną tego roku. O byłym mężu artystka mówi w samych superlatywach. "Nie wyrządzaliśmy sobie krzywdy, nic z tych rzeczy. Po prostu przestaliśmy być ze sobą szczęśliwi. Chcę, żeby mój syn obserwował swoją mamę, która kocha i jest kochana. To dla mnie naprawdę ważne. Simon jest osobą, której powierzyłabym swoje życie. Wybrałam idealnego człowieka na ojca swojego dziecka. To jedna z rzeczy, z których jestem najbardziej dumna. Ale w pewnym momencie zrozumiałam, że być może to ja jestem problemem. Biorąc rozwód z mężem, tak naprawdę rozwiodłam się z samą sobą" – wyznała gwiazda.

Już niedługo na rynku wydawniczym zadebiutuje album piosenkarki, na którym opowiedziała ona o swoich doświadczeniach związanych z rozwodem. Jak podkreśla Adele, poprzez piosenki, które ukażą się na płycie, chce wyjaśnić synowi, dlaczego rozstała się z jego ojcem i udzielić odpowiedzi na nartujące go pytania. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.12.2021
GBP 5.4021 złEUR 4.5934 złUSD 4.0653 złCHF 4.4165 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama