Menu

7 sekund zapowiedzi nowego teledysku

7 sekund zapowiedzi nowego teledysku
Fani z niecierpliwością czekają na najnowszy teledysk Dawida... (Fot. Facebook/Dawid Podsiadło)
Dawid Podsiadło zaprezentował zapowiedź nowego teledysku. Trwający siedem sekund materiał obejrzało w sieci ponad 120 tys. fanów. Cały klip zadebiutuje na początku września.
Reklama

Po teledyskach do singli "Małomiasteczkowy" i "Trofea" Dawid Podsiadło pokaże klip do piosenki "Najnowszy klip". Premierę zaplanowano na 2 września. Utwór pochodzi z albumu "Małomiasteczkowy", który ukazał się jesienią 2018 roku.

Dwa pierwsze single z płyty, "Małomiasteczkowy" oraz "Nie ma fal", przez wiele tygodni znajdowały się na szczytach radiowych list przebojów i serwisów streamingowych, zyskując odpowiednio statusy diamentu i potrójnej platyny. Teledysk do singla "Trofea", który ukazał się w maju tego roku, mimo fantastycznej obsady - Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna, Jerzy Stuhr - nie zyskał tak dużej popularności jak pierwszy teledysk do "Nie ma fal".

Ogółem artysta sprzedał ponad 420 tys. płyt w Polsce. Muzyk był osiemnastokrotnie nominowany do nagród Fryderyków i dwanaście razy wygrywał plebiscyt.

Już 28 września Dawid Podsiadło zagra wspólny koncert z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym. 98 proc. biletów na to wydarzenie fani kupili w ciągu pierwszych trzech godzin sprzedaży.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.07.2020
GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

Sport


Sport

Reklama