Menu

Żona i córka Willa Smitha wyznały, że... pociągają je kobiety

Żona i córka Willa Smitha wyznały, że... pociągają je kobiety
Jada (druga od prawej) stwierdziła, że potrafiła tracić głowę dla kobiet, gdy była 20-latką i że dwukrotnie zauroczyła się w kobiecie. (Fot. PAP/EPA)
W najnowszym odcinku swojego talk-show 'Red Table Talk' aktorka Jada Pinkett, prywatnie żona Willa Smitha i Willow Smith, ich wspólna córka, rozprawiały na temat swojej seksualności. Obie przyznają, że mają słabość do kobiet, aczkolwiek żadna z nich nie zakochała się w przedstawicielce swojej płci.
Reklama

Jada stwierdziła, że potrafiła tracić głowę dla kobiet, gdy była 20-latką i że dwukrotnie zauroczyła się w kobiecie. "Uwielbiam przebywać wśród kobiet, ale nigdy nie potrafiłam nawiązać z nimi romantycznych relacji. Jednak to nie znaczy, że byłoby to niemożliwe" - dodała.

Okazało się, że 20-letnia Willow, która jest aktorką i piosenkarką, ma podobną optykę. "Nie wydaje mi się, żebym do tej pory zakochała się w kobiecie, ale zdecydowanie czuję, że to może się zdarzyć, ponieważ wcześniej żywiłam do kobiet bardzo silne uczucia" - przyznała. "To uczucie, które pojawia się, kiedy jesteś ze swoimi siostrami. To zrozumienie, ta akceptacja i ta delikatność" - Willow opisała, co pociąga ją bardzo w kobietach.

Pinkett Smith od 24 lat jest żoną Willa Smitha. W ubiegłym roku para wyjawiła, że kilka lat temu przechodziła kryzys. W czasie, gdy byli w separacji, Jada miała romans z młodszym o 21 lat piosenkarzem, Augustem Alsiną.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.04.2021
GBP 5.2755 złEUR 4.5541 złUSD 3.7737 złCHF 4.1257 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama