Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Żona Bruce’a Willisa wprowadza na specyfik wspierający pracę mózgu

Żona Bruce’a Willisa wprowadza na specyfik wspierający pracę mózgu
Emma Heming-Willis poświęca większość swojego czasu na opiekę nad mężem. (Fot. PAP/EPA)
Odkąd u Bruce’a Willisa zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe, jego małżonka angażuje się w zwiększanie społecznej świadomości na temat chorób neurodegeneracyjnych. Teraz postanowiła pójść o krok dalej.
Reklama
Reklama

Nieco ponad rok temu świat obiegła informacja o chorobie Bruce’a Willisa. U gwiazdora "Szklanej pułapki" i "Szóstego zmysłu" zdiagnozowano wtedy afazję, która - jak się później okazało - była symptomem otępienia czołowo-skroniowego.

To rodzaj demencji, której objawy koncentrują się wokół zaburzeń funkcji językowych oraz zaburzeń zachowania pacjenta. Ta diagnoza skłoniła jednego z najsłynniejszych hollywoodzkich aktorów do przejścia na emeryturę. O decyzji laureata Złotego Globu poinformowała fanów jego żona, Emma Heming Willis.

Od tamtej pory ukochana gwiazdora kilkakrotnie opowiadała publicznie o tym, jak bolesne jest obserwowanie postępującej choroby męża. Aby zapewnić mu jak najlepszą opiekę, modelka skontaktowała się niedawno ze światowej sławy specjalistką ds. demencji i terapeutką zajęciową, Teepą Snow.

"Emma wykonała absolutnie niesamowitą pracę opiekując się Bruce’em. Demencja czołowo-skroniowa nigdy nie jest łatwa, ale dzięki odpowiedniemu wsparciu można zwiększyć komfort życia pacjenta. Gratulacje dla Emmy i całej rodziny za ich bardzo ciężką pracę i poświęcenie. To naprawdę niezwykłe!" – chwaliła żonę gwiazdora ekspertka.

W jednym z wywiadów Heming Willis przyznała, że zajmując się dziećmi i chorym mężem zwykła stawiać własne potrzeby na ostatnim miejscu. Teraz postanowiła więc zaangażować się w projekt, którego misją jest wspieranie zdrowia kobiet. Wraz z Helen Christoni opracowała ona suplement diety, która poprawia funkcjonowanie mózgu.

Obie panie ogłosiły właśnie wprowadzenie na rynek marki Make Time Wellness, która w swojej ofercie ma zestawy witamin dla kobiet i napoje w proszku zawierające kompleks składników wspierających zdrowie mózgu. "Przez długi czas lekceważyłam to, że mój mózg cierpiał. Odkryłam, że traktując go priorytetowo, dostarczam korzyści całemu organizmowi" – zdradziła Heming Willis w rozmowie z "People".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.06.2023
GBP 5.2031 złEUR 4.4851 złUSD 4.1933 złCHF 4.6041 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama