Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Sharon Stone wyznała, że 9 razy straciła ciążę. "To nie drobnostka"

Sharon Stone wyznała, że 9 razy straciła ciążę. "To nie drobnostka"
Aktorka zwierzyła się również w swojej autobiografii, że w wieku 18 lat w tajemnicy przeszła zabieg aborcji. (Fot. PAP/EPA)
Gwiazda 'Nagiego instynktu' zdobyła się na osobiste wyznanie. Skłonił ją do tego opublikowany na Instagramie post, będący zapowiedzią wywiadu z tancerką Petą Murgatroyd, która mówi w nim o swoich doświadczeniach związanych z utratą ciąży. W komentarzu do tego wpisu Sharon Stone wyznała, że sama poroniła aż dziewięć razy.
Advertisement
Advertisement

Kilka dni temu magazyn "People" przeprowadził wywiad z australijską tancerką Petą Murgatroyd, znaną widzom przede wszystkim z występów w amerykańskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Artystka opowiedziała o swoich traumatycznych doświadczeniach związanych z utratą ciąży. Kilka dni po tym, jak Murgatroyd otrzymała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, zasłabła w swoim domu. Jej pięcioletni syn był świadkiem, jak karetka zabierała ją do szpitala.

"Nie miałam siły, nie mogłam oddychać. Bałam się o życie. To był prawdziwy dramat" – wyznała. Mąż tancerki, pochodzący z Ukrainy choreograf i instruktor tańca Maks Chmerkovskiy, przebywał wówczas w ogarniętej wojną ojczyźnie.

Zapowiedź tego wywiadu pojawiła się na instagramowym profilu magazynu "People". Post skomentowała Sharon Stone. Hollywoodzka aktorka, która kiedyś wyznała, że trzykrotnie poroniła, teraz ujawniła, że tak naprawdę straciła ciążę aż dziewięć razy.

"My, kobiety, nie mamy przestrzeni, w której mogłybyśmy porozmawiać o głębi tej straty. W wyniku poronienia straciłam dziewięcioro dzieci. Bez wątpienia nie jest to błahostka – ani pod względem fizycznym, ani emocjonalnym – a jednak zostałyśmy nauczone, by myśleć, że jest to coś, co przeżywa się samotnie, potajemnie, ze swego rodzaju poczuciem poniesionej porażki. I nie otrzymujemy tak potrzebnego wówczas wsparcia, empatii, uzdrowienia" – wyznała Stone.

Fani podziękowali aktorce za szczery komentarz i wyrazili współczucie z powodu doświadczenia tak wielkiej tragedii. "Tak bardzo mi przykro, że przechodziłaś przez to tyle razy. To strata, o której nie da się zapomnieć" – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

"Przerażające. Przesyłam ci ogrom miłości. Dziękuję, że podzieliłaś się tym z nami" – wtórowała jej inna. "Jesteś niesamowicie odważna. To wspaniałe, że w dzisiejszych czasach mówimy o tych rzeczach coraz bardziej otwarcie. Mam nadzieję, że kolejne pokolenia całkowicie zmienią narrację" – zaznaczyła kolejna internautka.

O trzech poronieniach Stone opowiedziała w 2017 roku. Ujawniła wówczas, że ich przyczyną był toczeń – podstępna i wciąż trudna do zdiagnozowania choroba autoimmunologiczna. Gwiazda wychowuje trzech adoptowanych synów.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 12.08.2022
GBP 5.5357 złEUR 4.6832 złUSD 4.5459 złCHF 4.8318 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement