Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Kate Moss zeznawała w "procesie dekady". Johnny Depp może być zadowolony

Kate Moss zeznawała w "procesie dekady". Johnny Depp może być zadowolony
Kate Moss, była dziewczyna Deppa, byłą dla niego bardzo cennym świadkiem. (Fot. PAP/EPA)
Mocno zawiedli się ci, którzy liczyli na to, że Kate Moss, która została powołana na świadka w procesie Depp kontra Heard, ujawni szczegóły swojego burzliwego związku z aktorem. Modelka zeznawała zaledwie trzy minuty i była pytana o jedno wydarzenie z okresu, gdy spotykała się z aktorem. Moss stanowczo zaprzeczyła plotkom, że podczas ich wspólnego pobytu na Jamajce Depp zepchnął ją ze schodów.
Advertisement
Advertisement

Kate Moss zeznawała w środę przed sądem na wniosek adwokatów Johnny'ego Deppa. Prawnikom gwiazdora zależało bowiem na tym, by słynna modelka odniosła się do wcześniejszych słów Amber Heard, która podczas jednej z wcześniejszych rozpraw opowiedziała o informacjach, które usłyszała na temat Moss i Deppa.

Według tych plotek, aktor miał zepchnąć modelkę ze schodów w czasie ich wspólnego pobytu na Jamajce. Amber Heard zeznała przed sądem, że przypomniała sobie o tych pogłoskach, gdy zobaczyła, jak Depp usiłuje zrzucić ze schodów jej siostrę.

Do przywoływanego przez Heard incydentu miało dojść w resorcie GoldenEye na Jamajce, gdzie Moss i Depp jeździli, gdy byli parą. Zanim jednak adwokat Deppa o to zapytał, najpierw chciał ustalić, czy modelka spotykała się z jego klientem w latach 1994-98. Moss potwierdziła, że ona i Depp byli wtedy parą.

Potem Benjamin Chew szybko przeszedł do meritum i zapytał Moss o to, czy w trakcie trwania ich związku mieli okazję wypoczywać w resorcie GoldenEye na Jamajce. Gdy ta potwierdziła, poprosił ją o odpowiedź, czy podczas tych wakacji aktor zepchnął ją ze schodów. "Johnny Depp nigdy nie zepchnął mnie ze schodów" – oświadczyła wtedy Kate Moss.

Potem modelka krótko opisała, co się zdarzyło tego dnia. "Wychodziłam z pokoju. Johnny opuścił pokój przede mną. Tego dnia była burza, gdy opuściłam pokój poślizgnęłam się na schodach i uszkodziłam sobie plecy. Zaczęłam krzyczeć, nie wiedziałam co się ze mną stało, czułam duży ból. Johnny przybiegł z pomocą, zaniósł mnie do pokoju i udzielił pomocy" - wspomniała Moss.

Dodała też, że w trakcie związku z Deppem nigdy nie została przez niego zepchnięta ze schodów, zrzucona z nich ani kopnięta. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 24.06.2022
GBP 5.4831 złEUR 4.7094 złUSD 4.4656 złCHF 4.6538 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement