Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jennifer Lopez i Ben Affleck po dwóch latach poszukiwań kupili wymarzony dom

Jennifer Lopez i Ben Affleck po dwóch latach poszukiwań kupili wymarzony dom
Ta zakochana para uwiła właśnie nowe gniazdko. (Fot. Charley Gallay/Getty Images for Netflix)
Słynna piosenkarka i popularny aktor już wkrótce przeprowadzą się do nowej rezydencji. Jak donosi serwis TMZ Lopez i Affleck właśnie kupili dom w Beverly Hills. Zapłacili za niego 60,85 milionów dolarów, czyli ponad ćwierć miliarda złotych.
Advertisement
Advertisement

Choć kwota, jaką Lopez i Affleck zapłacili za swój nowy dom, robi wrażenie, to trzeba powiedzieć, że właściwie skorzystali z okazji. Nieruchomość została bowiem wystawiona na sprzedaż już w 2018 roku i wtedy kosztowała 135 milionów dolarów. W tym roku kwota ta zmalała do 75 milionów dolarów, a piosenkarka i jej mąż jeszcze utargowali nieco ponad 14 milionów dolarów.

Serwis TMZ wśród głównych atutów posiadłości wymienił kino, winiarnię, salon whisky oraz prywatne spa z salonem fryzjerskim i kosmetycznym. Jest też sauna, gabinet masażu oraz obiekt sportowy o hala sportowa o powierzchni 465 metrów kwadratowych, w której znajduje się boisko do gry w pickleball, ring bokserski i sala ćwiczeń.

Z kolei budynek główny, który jest wzorowany na prywatnym pałacu królowej Francji Marii Antoniny, ma 12 sypialni, 24 łazienki i aż 15 kominków. Według TMZ para zapłaciła z nieruchomość gotówką.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 02.10.2023
GBP 5.3183 złEUR 4.6091 złUSD 4.3634 złCHF 4.7869 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement