Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Ellen DeGeneres pożegnała się z widzami swojego show...

Ellen DeGeneres pożegnała się z widzami swojego show...
Co teraz będzie robić Ellen DeGeneres? Tego nie wie jeszcze nawet ona sama... (Fot. PAP/EPA)
Z anteny zniknął właśnie nadawany od 19 latach popularny program 'The Ellen DeGeneres Show'. Do jednego z ostatnich odcinków zaproszono Oprah Winfrey i Milę Kunis. Gospodyni talk-show wręczyła aktorce czek na 30 tys. dolarów, by wesprzeć rganizowaną przezeń zbiórkę na rzecz dotkniętej wojną Ukrainy.
Advertisement
Advertisement

Mila Kunis i Ashton Kutcher na początku marca zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla uciekających przed wojną ukraińskich uchodźców. Gwiazdorska para wpłaciła na ten cel 3 mln dolarów i zachęciła odbiorców do przekazywania darowizn. Urodzona w Czerwniowcach aktorka i jej mąż postawili sobie ambitny cel – zamierzali zgromadzić 30 mln dolarów. Hojność darczyńców przeszła ich oczekiwania - do tej pory udało się zebrać aż 36,6 mln.

"Czujemy niewiarygodną wdzięczność za wasze wsparcie. I choć nie jest to rozwiązanie problemu, wiem, że nasze wspólne starania pomogą wielu ludziom, których czeka niepewna przyszłość" – dziękowała niedawno fanom Kunis na Instagramie.

Jak się okazuje, w zebraniu tej imponującej kwoty miała swój udział Ellen DeGeneres. W wyemitowanym we wtorek odcinku swojego show wręczyła Mili Kunis czek na 30 tys. dolarów.

"Podziwiam to, co robisz. Uważam, że jesteś wspaniałym człowiekiem. To, co dzieje się teraz na Ukrainie, łamie mi serce" – wyznała DeGeneres. Kunis też nie szczędziła ciepłych słów prowadzącej, w której autorskim talk-show gościła wielokrotnie.

"Zawsze byłaś dla mnie niesamowicie miła. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak niekomfortowe potrafią być wizyty w tego typu programach. Jesteś chyba pierwszą osobą, do której ludzie przychodzą i mogą normalnie porozmawiać. Udział w tym programie był dla mnie zawsze czystą przyjemnością. Dziękuję" – odwdzięczyła się aktorka.

Popularny talk-show wczoraj zakończył się po 19 latach emisji w cieniu skandalu. W lipcu 2020 roku na jaw wyszły informacje o "toksycznym środowisku pracy" na planie słynnego talk-show, co doprowadziło do poważnego kryzysu wizerunkowego DeGeneres. Została ona też oskarżona przez byłych pracowników o mobbing i zastraszanie, wskutek czego firma producencka WarnerMedia zdecydowała się wszcząć wewnętrzne śledztwo.

Prowadząca kajała się później w wysłanym współpracownikom oświadczeniu zapewniając, że podjęte zostaną "niezbędne kroki w celu natychmiastowego rozwiązania tych problemów". Choć emocje związane zarzutami wobec DeGeneres nieco już przycichły, rysa na wizerunku dawnej ulubienicy Ameryki pozostała.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 24.06.2022
GBP 5.4831 złEUR 4.7094 złUSD 4.4656 złCHF 4.6538 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement