Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Britney Spears w końcu przyjmuje leki, które mają odmienić jej życie...

Britney Spears w końcu przyjmuje leki, które mają odmienić jej życie...
Britney czuje się wreszcie w pełni szczęśliwa... (Fot. Instagram/@britneyspears)
Przez ostatnie 13 lat nie mogła decydować o swoim życu, nie mogła więc także przyjmować leków, których potrzebowała. Teraz jednak, gdy ubezwłasnowolnienie zostało zniesione, piosenkarka w końcu - jak sama wyznała - bierze 'właściwe leki'. Britney zasugerowała także, że czeka na zmianę w swoim życiu, która może nastąpić w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Advertisement
Advertisement

Entuzjazm i radość, jakie Britney Spears okazuje swoim fanom w kolejnych postach publikowanych w social mediach, wciąż nie słabnie. Piosenkarka od kilku tygodni znowu może stanowić o sobie, bo ograniczająca prawa piosenkarki kuratela została niedawno zniesiona. Britney Spears dzień 12 listopada, kiedy to się stało, nazwała najszczęśliwszym w swoim życiu, i - jak donoszą amerykańskie media - ze szczęścia na przemian płakała i się śmiała.

Piosenkarka od tego czasu wielokrotnie podkreślała, że bardzo docenia proste sprawy jak to, że znowu ma swoją kartę kredytową czy że może prowadzić samochód. Jednak jej plany co do zmian, które zamierza wprowadzić w swoim życiu, są znacznie bardziej rozległe.

Piosenkarka aktualnie planuje swój ślub i wesele z Samem Asgharim. Pochwaliła się już, że zleciła zaprojektowanie i uszycie swojej sukni ślubnej Donatelli Versace, zaś samą ceremonię zaślubin chcą z narzeczonym urządzić z dala od Los Angeles. Pod uwagę biorą Włochy, Australię i Grecję. Britney chce nie tylko poślubić Asghariego, ale także mieć z nim dziecko, najlepiej dziewczynkę.

We przeprowadzaniu życiowych zmian pomaga Britney farmakologia. W najnowszym poście na Instagramie gwiazda wyznała, że wreszcie właściwe przyjmuje leki i że było to możliwe dopiero teraz, gdy jej ubezwłasnowolnienie zostało zniesione. "To wspaniałe… miłe… i błogie uczucie, kiedy cierpliwie czekasz 13 lat, aby móc żyć tak, jak chcesz i wreszcie się to dzieje!!! Możecie być zaskoczeni, ponieważ moje modlitwy są cholernie potężne, zwłaszcza że jestem na właściwych lekach zaledwie od miesiąca!!!!" - wyjawiła gwiazda.

Spears nie zdradziła, jakie leki przyjmuje, ale zasugerowała internautom, żeby byli czujni, bo w ciągu najbliższych trzech miesięcy w jej życiu może się wiele zmienić. "Mam nadzieję, że za trzy miesiące nastąpi u mnie zmiana… to znaczy kto wie…" - napisała tajemniczo.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 21.01.2022
GBP 5.4210 złEUR 4.5303 złUSD 3.9953 złCHF 4.3786 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement