Menu

Polacy budują Wielką Brytanię

Polacy budują Wielką Brytanię
Event skierowany jest do firm budowlanych, architektów, deweloperów, podwykonawców, producentów i importerów materiałów budowlanych. (Fot. Thinkstock)
Polacy w Wielkiej Brytanii otwierają częściej firmy w porównaniu do innych grup etnicznych, a nawet rodzimych Brytyjczyków. Pomimo iż polscy przedsiębiorcy na Wyspach działają prężnie w wielu sektorach, budownictwo staje się naszą specjalnością.
Reklama

Z biegiem lat polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły bardzo dobrą reputację wśród brytyjskich klientów: stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, terminowość realizacji projektów i postawa, że wszystko "da się zrobić". Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, PB Link przy współpracy z British Polish Chamber of Commerce organizuje Brytyjsko-Polskie Forum Budowlane.  

"Całodniowy event, który odbędzie się w londyńskim City, skierowany jest do firm budowlanych, architektów, deweloperów, podwykonawców, producentów i importerów materiałów budowlanych" – zachęca organizator Bartek Kowalczyk z PB Link.

Podczas wykładów oraz panelu dyskusyjnego poruszone zostaną takie zagadnienia jak: brytyjski sektor budowlany w obliczu Brexitu, bariery rozwoju firm budowlanych w Wielkiej Brytanii, jak będą kształtować się ceny materiałów budowlanych, jak wygląda przyszłość nowych technologii takich jak Building Information Modelling (BIM). Nie zabraknie także porównania trendów obecnie panujących na rynku budowlanym w polskich i brytyjskich firmach.

W harmonogramie wydarzenia przewidziane jest także miejsce na zaprezentowanie swojej firmy lub koncepcji biznesowej podczas networkingu. 

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 09.12.2019
  GBP 5.091 złEUR 4.283 złUSD 3.870 złCHF 3.909 zł

  Sport


  Reklama