Lipiec27Czwartek
<
Lipiec
27cz
28pt
29so30n31po
Sierpień
1wt
2śr
3cz
4pt
5so
6n
7po
8wt
9śr
10cz
11pt
12so
13n
14po
15wt
16śr
17cz
18pt
19so
20n
21po
22wt
23śr
24cz
25pt
26so
>

Forum Budowlane w Londynie
Imprezy i wydarzenia › Spotkania, Kulturalny mix
Piątek,
Godzina: 9:00

Patronat:
Forum Budowlane w Londynie
Zapraszamy na Polsko-Brytyjskie Forum Budowlane PB Link w Londynie - to świetna okazja, aby przedstawić swój biznes i poznać innych przedsiębiorców!

 

Polacy w Wielkiej Brytanii otwierają częściej firmy w porównaniu do innych grup etnicznych a nawet rodzimych Brytyjczyków. Pomimo, iż polscy przedsiębiorcy na Wyspach działają prężnie w wielu sektorach, to budownictwo staje się naszą specjalnością.

Z biegiem lat, polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły ogromną reputację wśród brytyjskich Klientów: stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, terminowość realizacji projektów i postawa, że wszystko "da się zrobić". Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, PBLINK przy współpracy z British Polish Chamber of Commerce serdecznie zaprasza na pierwsze Brytyjsko-Polskie Forum budowlane. Całodniowy event, który odbędzie się w londyńskim City skierowany jest do firm budowlanych, architektów, deweloperów, podwykonawców, producentów i importerów materiałów budowlanych.

 

Bilety:

£40 - Uczestnictwo w całodniowym spotkaniu 9:00 - 19:00. W cenie biletu: lista gości, biuletyn forumowy, możliwość rozmów jeden na jeden z zaproszonymi mówcami, przekąski, wino, kawa/herbata.

£30 - Uczestnictwo w części networkingowej, 17:00 - 19:00. W cenie biletu: lista gości, biuletyn forumowy, przekąski, wino, kawa/herbata.

Do kupienia .

 

Podczas wykładów oraz panelu dyskusyjnego poruszone zostaną takie zagadnienia jak: brytyjski sector budowlany w obliczu Brexitu, bariery rozwoju firm budowlanych w Wielkiej Brytanii, jak będą kształtować się ceny materiałów budowlanych, jak wygląda przyszłość nowych technologii takich jak Building Information Modelling (BIM). Nie zabraknie także porównania trendów obecnie panujących na rynku budowlanym w polskich i brytyjskich firmach.

W harmonogramie wydarzenia przewidziane jest także miejsce na zaprezentowanie swojej firmy lub koncepcji biznesowej podczas networkingu. W programie przewidziany jest także lunch oraz przerwa na kawę. Event potrwa cały dzień.

 

Polsko-Brytyjskie Forum Budowlane PB Link w Londynie odbędzie się w piatek, 31 marca 2017 roku o godz. 09:00

NatWest
250 Bishopsgate, 3rd floor, London, EC2M 4AA

 

Więcej informacji:

 

Dla czytelników  Londynek.net przygotowaliśmy 20% zniżki dla osób, które zarejestrują się do dnia 20 marca. Wystarczy podczas rejestracji wpisac kod lond3103.

 

UWAGA KONKURS!

Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Forum Budowlane w Londynie.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama