Menu

Piłkarska LM: Mecz Borussii Moenchengladbach z Manchesterem City w Budapeszcie

Piłkarska LM: Mecz Borussii Moenchengladbach z Manchesterem City w Budapeszcie
Puskas Arena w Budapeszcie - to właśnie tu ma odbyć się wyczekiwany przez kibiców mecz pomiędzy niemiecką a angielską drużyną. (Fot. Getty Images)
Mecz 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów Borussia Moenchengladbach - Manchester City odbędzie się w Budapeszcie - poinformowała UEFA. Powodem są obowiązujące w Niemczech ograniczenia dotyczące przyjazdów z Wielkiej Brytanii w związku z pandemią koronawirusa.
Reklama
Reklama

Pierwsze spotkanie obu drużyn jest zaplanowane na 24 lutego. Przepisy UEFA nakładają na gospodarza zawodów obowiązek znalezienia odpowiedniego stadionu zastępczego.

"UEFA może potwierdzić, że mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Borussią Moenchengladbach a Manchesterem City odbędzie się na Puskas Arenie w Budapeszcie" - poinformowano w oświadczeniu.

Europejska Unia Piłkarska podziękowała obu klubom za ich bliską współpracę oraz wsparcie, a także Węgierskiemu Związkowi Piłkarskiemu za pomoc i zgodę na organizację tego meczu.

Już wcześniej zdecydowano, że z tego samego powodu - związanego z pandemią koronawirusa i ograniczeniami w podróżowaniu - pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów z udziałem RB Lipsk i Liverpoolu (16 lutego) również odbędzie się w Budapeszcie.

  Komentarze
  • RobertL
   9 lutego, 15:01

   Tam będą zarazę roznosić

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 27.07.2021
  GBP 5.3766 złEUR 4.5954 złUSD 3.9017 złCHF 4.2540 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama