Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Od czerwca z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury czartery do Albanii i Turcji

Od czerwca z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury czartery do Albanii i Turcji
Lotnisko Olsztyn-Mazury rozwija ofertę połączeń czarterowych do ciepłych, słonecznych destynacji. (Fot. Facebook/Port Lotniczy Olsztyn-Mazury)
Czarterowe loty wakacyjne do Turcji i Albanii od czerwca będą realizowane z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury. W sezonie zimowym pasażerowie będą mogli lecieć do Kenii - podał rzecznik portu Dariusz Naworski.
Reklama
Reklama

Jak poinformował Naworski, regionalne lotnisko Olsztyn-Mazury rozwija ofertę połączeń czarterowych do ciepłych, słonecznych destynacji. Dzięki współpracy z touroperatorem Itaką, w tegorocznym sezonie letnim mieszkańcy Warmii i Mazur oraz sąsiednich województw będą mogli skorzystać z bezpośrednich lotów do Turcji i Albanii.

Loty czarterowe do albańskiej stolicy – Tirany będą realizowane w każdy czwartek od 13 czerwca do 5 września 2024 roku. Do letniego rozkładu lotów powróci cieszące się dużą popularnością zeszłego lata połączenie do tureckiej Antalyi.

"Zdecydowaną zaletą podróży przez Port Lotniczy Olsztyn-Mazury jest jego kameralny charakter, przyjazna obsługa oraz rozwiązania zwiększające poczucie komfortu pasażerów. Jednym z nich jest stanowisko check-in dedykowane rodzicom podróżującym z dziećmi, którzy potrzebują dodatkowego czasu na załatwienie formalności przed odlotem" - wyjaśnił.

Drugim udogodnieniem jest możliwość wcześniejszej odprawy dla wszystkich, nawet 3 godziny przed lotem – rozwiązanie to kierowane jest do tych pasażerów, którzy wolą przyjechać na lotnisko z wyprzedzeniem i załatwić wszystkie formalności wcześniej.

W tym roku oferta wakacji z wylotem z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury nie skończy się wraz z końcem sezonu letniego. Itaka uruchomiła sprzedaż pierwszego w historii warmińsko-mazurskiego lotniska kierunku czarterowego w sezonie zimowym – Kenii. Połączenie wystartuje 26 grudnia br. i będzie realizowane do połowy marca 2025 w czwartki, z międzylądowaniem technicznym w Hurghadzie.

Czytaj więcej:

W tym roku port lotniczy Olsztyn Mazury odprawił 100 tysięcy pasażerów

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w sezonie wakacyjnym będzie miał połączenie czarterowe do Bułgarii

Z portu Olsztyn-Mazury już latem polecimy do stolicy Albanii

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.07.2024
  GBP 5.0939 złEUR 4.2796 złUSD 3.9498 złCHF 4.4410 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama