Liga francuska: Dwa gole Mbappe dały wygraną PSG

Napastnik Paris Saint-Germain Kylian Mbappe cieszy się ze zdobytej bramki wraz z kolegami z zespołu. (Fot. FRANCK FIFE/AFP via Getty Images)
Piłkarze Paris Saint-Germain wygrali u siebie z AS Monaco 2:0 w 18. kolejce francuskiej ekstraklasy. Obie bramki zdobył Kylian Mbappe. PSG prowadzi w tabeli z przewagą 13 punktów nad Olympique Marsylia.

Mbappe na listę strzelców wpisywał się w pierwszej połowie - w 12. minucie wykorzystał rzut karny, a tuż przed przerwą popisał się precyzyjnym strzałem.

Olympique wczoraj również wygrał 2:0, na wyjeździe ze Strasbourgiem. Z bramek cieszyli się Cheikh Bamba Dieng w 62. min i Duje Caleta-Car w 82.

W ekipie z Marsylii cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Arkadiusz Milik.