Menu

Leicester City przygotuje się do meczów bez kibiców

Leicester City przygotuje się do meczów bez kibiców
Czy piłkarze przyzwyczają się szybko do meczów bez kibiców?... (Fot. Getty Images)
Piłkarzy zespołu Leicester City czekają przed wznowieniem rywalizacji na mecze przygotowawcze na własnym stadionie. Spotkania te mają pomóc przyzwyczaić się zawodnikom trzeciego zespołu angielskiej ekstraklasy do gry przy pustych trybunach.
Reklama

Zmagania w Premier League zostaną wznowione po przerwie związanej z pandemią 17 czerwca. Zawodnicy są przyzwyczajeni do tego, że podczas meczów zagrzewani są do walki przez tłumy żywiołowo reagujących kibiców. Teraz czekają ich jednak zmagania przy pustych trybunach.

"Zagramy na własnym stadionie, by piłkarze spróbowali tego i zrozumieli, jak to jest grać bez udziału publiczności. Nie mamy wyboru. Zawodnicy nie stracą intensywności rywalizacji i determinacji" - zaznaczył w rozmowie z mediami trener ekipy Leicester Brendan Rodgers.

W chwili wstrzymania w połowie marca zmagań, po 29 kolejkach, jego podopieczni plasowali się na trzeciej pozycji w tabeli.

"Naszym celem jest dalsza walka. Nie będzie z nami kibiców na stadionie, ale tysiące z nich będą oglądać nas na cały świecie w telewizji. Naszym obowiązkiem jest dać z siebie wszystko" - podkreślił.

Liderem jest Liverpool, który wyprzedza Manchester City aż o 25 punktów, a Leicester o 29.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 10.07.2020
  GBP 4.994 złEUR 4.474 złUSD 3.965 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama