Menu

Kim Kardashian teraz koncentruje się na ukończeniu studiów prawniczych

Kim Kardashian teraz koncentruje się na ukończeniu studiów prawniczych
Ambitna miliarderka wkrótce chce zostać prawniczką. (Fot. Getty Images)
Celebrytka, która niedawno dołączyła do grona miliarderów (wg magazynu 'Forbes') nie zamierza inicjować żadnego nowego projektu biznesowego. Jej priorytetem jest ukończenie studiów prawniczych. I nie sposób uważać tej decyzji za nierozsądną, zważywszy, że przed nią wizja krwawego rozwodu z raperem Kanye Westem.
Advertisement

O tym, że 41-letnia celebrytka chce studiować prawo, głośno zrobiło się już w 2018 roku, kiedy to zaangażowała się - głównie finansowo - w projekt mający pomóc więźniom odsiadującym dożywocie za przestępstwa związane z narkotykami. Dzięki Kim Kardashian, która opłaciła pracę najlepszych prawników w kraju, zostało ułaskawionych wtedy 17 więźniów. Rok później gwiazda klanu Kardashianów ogłosiła w wywiadzie dla magazynu "Vogue", że zamierza studiować prawo.

Oczywiście, historia byłaby niepełna, gdyby nie wspomnieć o jej nieżyjącym ojcu, Robercie Kardashianie - znanym przedsiębiorcy, a przede wszystkim prawniku, który to podjął się obrony sportowca i swojego przyjaciela O.J. Simpsona, gdy ten był oskarżony o zamordowanie swojej żony i jej przyjaciela. Proces trwał ponad dziewięć miesięcy i O. J. Simpson został ułaskawiony decyzją rady przysięgłych. Prawnicy biorący udział w tym procesie, w tym Robert Kardashian, szybko zyskali status celebrytów. Sportowca zaś osadzono za inne przestępstwo - napad z bronią w ręku i kradzież, na 33 lata.

Za decyzją Kim Kardashian stoją zatem także względy emocjonalne. Gwiazda niejednokrotnie przyznawała się do tego, że bardzo tęskni za zmarłym ojcem. Stąd zresztą wziął się pomysł, aby na urodziny sprezentować jej hologram ojca właśnie, Roberta Kardashiana.

I choć gwiazda rozpoczętych studiów prawniczych nie ukończyła - uczęszczała bowiem do Pierce College w Los Angeles, to Kalifornia, podobnie jak trzy inne stany w Stanach Zjednoczonych, oferuje możliwość zostania prawnikiem poprzez praktykowanie u czynnego zawodowo prawnika lub sędziego.

A Kim Kardashian, jak cytuje ją magazyn "PEOPLE": "Chce skończyć to, co zaczęłam, zanim zajmę się czymś nowym" - obiecała.

Comments
  • Marian
    13 April, 20:53

    Normalnie pociekly mi lzy. Wydala kupe kasy zeby pomoc przestepcom. Jaki ojciec taka corka...

Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 11.05.2021
GBP 5.3050 złEUR 4.5628 złUSD 3.7514 złCHF 4.1592 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement