Menu

Moja spowiedź: Zdradziłam...

Moja spowiedź: Zdradziłam...
Wiele kobiet żałuje zdrady swojego partnera... (Fot. Getty Images)
Zamknęłam oczy, czułam Twój oddech, stawał się coraz szybszy. Byłam twoją słodką kokainą, marzeniem, pokusą, zapomnieniem... - opowiada Kaśka.
Reklama

Na zegarze wybiła 3:00 rano. Nie było znaku po wczorajszym dniu, ani znaku dzisiejszego poranka. Powiewał chłodny wiatr, zasłony poruszały się w śmiesznym rytmie. Miałam wrażenie, że tańczą w do znanej tylko im melodii. Nie czułam nic. Nie pragnęłam Cię tak jak Ty pragnąłeś mnie. Nie miałam też na Ciebie ochoty. Tak właściwie to nie mogłam już na Ciebie patrzeć. Spojrzałam na telefon z nadzieją, że napisał. Że zapytał jak minął mój dzień, jak się czuję. Cokolwiek. Nic, po 12 latach związku mój mąż oddał się w zupełności pracy, a ja...

Ja przestałam się czuć kochana, potrzebna, w pewien sposób młoda. Zaczęło się niewinnie, od głupiego papierosa, potem kieliszka wina. Tak na początku zabijałam samotne chwile. Zegar zaczął tykać, lat przybywać, a ja czułam, że się starzeję.

Kobiety szukają uwagi i uznania poza związkiem, jeśli jej nie otrzymują tego od swojego partnera... (Fot. Getty Images)

By znów zacząć żyć, zarejestrowałam się na serwisie randkowym. Tak właśnie poznałam Mateusza. 4 lata młodszy, pracownik banku. Na pierwszym spotkaniu uświadomiłam sobie, jak bardzo kocham swojego męża. Jak bardzo chciałabym, by to on był na miejscu Mateusza, jadł ze mną obiad i rozmawiał o zwyczajnych problemach. Mateusz był zastępstwem, próbą ucieczki od problemu. Seks z nim smakował inaczej. Był pusty i bezuczuciowy, a co najgorsze - ogarniała mnie ogromna pustka i nienawiść do samej siebie. "Ty suko” - słyszałam głosy w mojej głowie. Każdego dnia nienawidziałam się coraz bardziej. Nie mogłam już nawet patrzeć w lustro.

Zdradziłam, bo przestałam czuć się adorowana, kochana i w pewien sposób akceptowana. Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo mnie to niszczy, jak bardzo sprawia, że nienawidzę się. Jak bardzo oddala mnie to od męża, jak bardzo wyjada ze mnie życie. Czułam, że umieram, choć wciąż byłam żywa. To straszne uczucie, nie polecam nikomu. Jeżeli miałabym cofnąć czas, porozmawiałabym z mężem o moich potrzebach, nie oddalałabym się od niego tylko dlatego, że przestaliśmy się komunikować. Znów zaczęłabym robić mu niespodzianki i nigdy nie zabiłabym w sobie tego niewinnego dziecka. Gdybym mogla… cofnęłabym czas…

Płeć piękna zdradza? Oczywiście... (Fot. Getty Images)

Na początku jest euforia, dowartościowanie, że ktoś inny niż partner jest zainteresowany. Że to coś tajemniczego, coś co muszę ukryć. Słodka tajemnica, o której nikt nie ma pojęcia. Później prawda powoli zaczyna otwierać oczy. Przecież tak naprawdę to gubię sama siebie, nienawidzę się za to co robię. Próbuję odnaleźć siebie na nowo. Bezskutecznie. Zrobiłam coś strasznego, jestem złym człowiekiem. Już nic mi się nie uda. Jak mogłam coś takiego zrobić?! Tak, zdradzilam… głównie dlatego, że przestałam siebie kochać, że przestałam czuć się doceniana. Teraz jednak czuję się z tym dużo gorzej. Nie wiem czy kiedykolwiek to sobie wybaczę.

Zgodnie ze statystykami, historia Kaśki zdarza się praktycznie co drugiej kobiecie. Około 47% osób będących w związkach spróbowało “skoku w bok”. Z badań wynika, że częściej zdradzają kobiety, robią to jednak dyskretniej. Romanse rzadko wychodzą na jaw.

Twoja ocena:

Już zagłosowałeś!

Aktualna ocena: 4.01 / 42

Komentarze
 • Kamila
  24 kwietnia, 14:09

  Ka zdradzilam I bardzo dobrze dzieki tej milosci 10 lat more go nieudanego maluzenstwa sie skonczylo Mordengi poznalam swine go faceta troszczy sie o mine I jester z nim 15 lat teraz czuje ze zyje may problem ale inaczej sie je rozwiazuje jak oboe strony pracuja a nie tylko jedna wienc nie badz naiwna ze to ze skoczylas na bok to ty jeestes ta zlom on sie do tego przyczynil nie dbajac o wasz zwiazek

 • Wzruszajaca historia
  24 kwietnia, 20:09

  juz?? i do szkoły uczyc sie pisowni!!!

 • L722
  24 kwietnia, 20:55

  Facet jak zdradzi to świnia i prostak. Kobieta zawsze znajdzie "dobre" wytłumaczenie. Ehh te podwójne standardy.

 • Robol
  25 kwietnia, 15:52

  facet splunął z okna na ulice. Ale ktoś z ulicy napluł do domu,jest różnica?

 • Life
  26 kwietnia, 08:08

  Im dluzej zyje tym mam MNIEJj szacunku dla kobiet ...

 • Ciekawy
  27 kwietnia, 18:40

  Kamila dziś nie było szkoły przez internet?

 • Kobieta zawodzi zawsze
  2 sierpnia, 15:45

  Moja trzymała język za zębami całe dekady, ale tzw. freudowskie pomyłki i jakieś tam wieczorne pogaduchy gdy zmęczenie wyłącza kontrolę dały mi obraz przeciętnej, nieidealnej i nie 100% lojalnej kobiety.
  Pamiętając zdarzenia i wrażenia, dodając przecieki, używając spotkań ze znajomymi gdy panie wspominały przy alkoholu dawne czasy, zagrałem z ciekawości i bez emocji, delikatnie dopytując o szczegóły poznane jakoby od koleżanek .. no i po pewnym czasie widać czuła zagrożenie bo na 1 wieczór pękła i abym nie robił afery jakby powiedziałby mi kiedyś więcej, opowiedziała wersje light.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.09.2020
GBP 4.881 złEUR 4.457 złUSD 3.759 złCHF 4.138 zł

Sport


Reklama