Menu

Jak uzyskać odszkodowania powypadkowe?

Jak uzyskać odszkodowania powypadkowe?
Prawnicy z Osbornes Law wiedzą, jak pomóc osobom poszkodowanym w wypadkach. (Fot. Shutterstock)
Do odzyskania odszkodowania po wypadku w Anglii najważniejsza jest profesjonalna pomoc prawna. Osbornes Law oferuje bezpłatne porady oraz działa na zasadzie 'No Win No Fee' (nie wygrasz - nie płacisz). Dołożymy wszelkich starań, by uzyskać odszkodowanie za wypadek, który nie był z twojej winy.

Jeśli zostałeś poszkodowany w wyniku wypadku samochodowego lub wypadku w pracy, czy nawet wypadku komunikacyjnego - to nasza kancelaria prawna odzyska dla ciebie należne odszkodowanie w Wielkiej Brytanii.

Co zrobić, aby uzyskać najwyższe odszkodowanie po wypadku drogowym czy w pracy?

W celu uzyskania odszkodowania za wypadek drogowy, najważniejsze jest pobranie przynajmniej rejestracji samochodu sprawcy, zrobienie zdjęć czy sprawdzenie kamer CCTV w pobliżu, jak i również pozyskanie świadków zdarzenia.

Po wypadku w pracy, skontaktuj się z pracodawcą, należy również poddać się leczeniu, pozyskaj wszelkie dokumentacje leczenia. Ponadto wypadek musi być wpisany do książki wypadków i jeżeli są świadkowie, to warto zapisać ich dane. Po czym skontaktuj się z nami w celu dalszego postępowania i odzyskania zadośćuczynienia. 

Jedną z ostatnich głośnych spraw był proces dwudziestokilkuletniego mężczyzny, który jako nastolatek doznał poważnych obrażeń w wypadku drogowym. Otrzymał on ponad 5 milionów funtów odszkodowania dzięki naszemu zespołowi z Osbornes Law.

Samochód, którym jechał mężczyzna, zderzył się z zaparkowaną ciężarówką po tym, jak oślepiony słońcem kierowca samochodu stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna, który doznał wielu urazów, w tym pęknięcia czaszki i silnego krwotoku, został zabrany do szpitala, gdzie potwierdzono, że ma on trwałe uszkodzenie mózgu. Był to bardzo groźny wypadek samochodowy.

Z powodu tego uszkodzenia mózgu mężczyzna ma obecnie problemy poznawcze i behawioralne. Jego pamięć i koncentracja zostały naruszone i nie jest w stanie skupić swojej uwagi przez dłuższy czas. Przeszedł również dramatyczną zmianę osobowości, pozostaje wrażliwy społecznie i nie jest w stanie właściwie ocenić ryzyka.

Fizycznie uszkodzenie mózgu spowodowało problemy z poruszaniem się i paraliż lewej strony ciała. Klient miał problemy z równowagą i podnoszeniem przedmiotów. Jego wzrok również został uszkodzony.

Po długiej i intensywnej neurorehabilitacji mężczyzna żyje obecnie niezależnie od rodziny, wymaga jednak znacznego wsparcia i pomocy.

Zgłaszając sprawę do Osbornes Law masz pewność, iż rekompensata będzie jak najwyższa przy najniższych kosztach. Doradzimy, co należy zrobić i poprowadzimy dla ciebie cały proces prawny, abyś uzyskał najwyższą wypłatę odszkodowania. 

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie porady na temat odszkodowań. Nasze porady są darmowe. Jeśli masz pytania jak uzyskać odszkodowanie powypadkowe - zadzwoń do nas!

Zapraszamy do kontaktu z naszym polskim zespołem prawniczym pod numerem 02074828437.

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2021
GBP 5.2369 złEUR 4.5027 złUSD 3.7185 złCHF 4.1360 zł

Sport