Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kosmetyki z wulkanicznego pyłu?

Kosmetyki z wulkanicznego pyłu?
Pył wulkaniczny już niejednemu dał się we znaki. Za sprawą wielkiej wędrującej chmury pyłu cała Europa jest sparaliżowana. Jak się okazuje, każdy pył wulkaniczny ma również swoje drugie, kosmetyczne 'wcielenie'.
Reklama
Jedna z marek kosmetycznych proponuje maseczką z pyłu wulkanicznego, pozyskiwanego z wulkanów błotnych w Kolumbii. Niespotykane w innych preparatach proporcje pierwiastków od dawna uznane są za niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Stabilizowane pyłem wulkanicznym związki krzemu, wapnia, żelaza, magnezu, potasu i sodu zapewniają efektywne, wielokierunkowe działanie.

Cóż, mieszkańcy Islandii powinni poważnie zastanowić się nad możliwością wykreowania kosmetycznego biznesu...

Dzięki licznym składnikom mineralnym maseczka, jak deklaruje producent, doskonale oczyszcza skórę, reguluje działanie gruczołów łojowych, łagodzi również objawy alergii skórnych i trądziku. Maseczka z wulkanicznego pyłu wpływa również na poprawę elastyczności skóry i jej ukrwienia.
 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.07.2018
  GBP 4.890 złEUR 4.330 złUSD 3.724 złCHF 3.712 zł

  Sport


  Reklama