Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

William i Karol nie chcieli spotkać się z Trumpem

William i Karol nie chcieli spotkać się z Trumpem
Karol i William wyraźnie zaznaczyli, że nie chcą wziąć udziału w spotkaniu z Trumpem. (Fot. Getty Images)
Książę Karol oraz jego syn William odmówili spotkania z prezydentem USA podczas jego wizyty w Wielkiej Brytanii. 'To bardzo niezwykłe i nietypowe zachowanie' - zaznacza osoba z otoczenia rodziny królewskiej.
Reklama

Już podczas planowania wizyty amerykańskiego prezydenta, Karol i William wyraźnie zaznaczyli, że nie chcą wziąć udziału w spotkaniu z Trumpem na zamku w Windsorze.

Również książę Filip, który w zeszłym roku wycofał się z życia publicznego, ale nadal uczestniczy w wydarzeniach, które go interesują, nie chciał spotkać się z prezydentem USA.

"Brak księcia Karola i Williama był symbolem ich dezaprobaty dla polityki amerykańskiego prezydenta" - uważa osoba z otoczenia monarchii, cytowana przez "Sunday Times".

"To bardzo niezwykłe i nietypowe, że królowa była sama. Zwykle ktoś jej towarzyszy" - dodaje źródło.

Donald Trump podczas spotkania z królową popełniał gafę za gafą. Pierwszą wpadką polityka było blisko piętnastominutowe spóźnienie na spotkanie z Elżbietą II. 

Jednak największy nietakt ze strony prezydenta nastąpił podczas podziwiania straży honorowej. Donald Trump szybko wyprzedził królową i zostawił ją w tyle. 

Trump podczas spotkania z królową popełniał gafę za gafą. (Fot. Getty Images)

 

  Komentarze


  • AI
   16 lipca 2018, 16:02

   Zwykłe lewackie masońskie pasożyty żyjące z podatników i jeszcze za grosz manier żeby zostawić babcię i matkę samą na takim spotkaniu. Nie pasuje im że Trump psuje lewackie plany. Sataniści i NWO przeciwko Trumpek i chrześcijańskie wartości.

  • Leon zawodowiec
   16 lipca 2018, 18:02

   ach to lewactwo

  • Vargas
   16 lipca 2018, 21:22

   Donald Trump nawet nie zauważył braku tych pajaców i pasożytów...Przestraszyli się,że mogą usłyszeć od niego kilka gorzkich słów prawdy...

  • Jo
   16 lipca 2018, 23:17

   A z kim tu wlasciwie sie spotykac,z rozchapanym cowboyem,wypad z UK,nie chcemy go tu

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.02.2019
  GBP 4.979 złEUR 4.339 złUSD 3.824 złCHF 3.822 zł

  Sport


  Reklama