Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

W Wielkiej Brytanii coraz cieplej - dziś nawet 25 st. C

W Wielkiej Brytanii coraz cieplej - dziś nawet 25 st. C
Brytyjczycy przez najbliższe dni będą mogli cieszyć się dobrą pogodą. (Fot. Thinkstock)
25 st. C i mnóstwo słońca zapowiadają brytyjscy meteorolodzy i zapowiadają, że do Londynu powraca letnia aura. Po niewielkim ochłodzeniu jutro, najbliższe dni mają być ciepłe i słoneczne - w sam raz na królewski ślub.
Reklama

Dzisiaj w Londynie i na południu Anglii słupki rtęci wzrosną nawet do 24-25 st. C.

“Po chłodnym i mglistym poranku nastąpiły przejaśnienia. Popołudnie jest ciepłe i słoneczne” - poinformował meteorolog Craig Snell.

Jutro na południu kraju ma się ochłodzić i być bardziej pochmurnie – temperatury nie przekroczą 17 st. C. Ładnie ma być za to w Irlandii Północnej oraz Szkocji.

W stolicy ocieplać się będzie w miarę zbliżania się weekendu. W czwartek i piątek termometry pokażą 20 st. C. Sobota i niedziela na południowym wschodzie i w Londynie mają być ciepłe i słoneczne – z maksymalnymi temperaturami 21-22 st. C. W pozostałych częściach kraju będzie nieco chłodniej.

“Zaplanowany na najbliższą sobotę ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle w Windsorze powinien przebiec przy przyjemnych 19 st. C i słonecznym niebie” - komentuje “Evening Standard”.

Zastępca dyrektora Met Office potwierdza tę prognozę.

“Spodziewamy się przejaśnień, ale trudno jest jeszcze dokładnie powiedzieć, jaki będzie układ chmur w ciągu dnia. Sobota rozpocznie się raczej chłodno, od 6 st. C nad ranem, dlatego osoby, które zdecydują się wybrać wcześnie do Windsoru, by zająć dobry punkt obserwacyjny, powinny ciepło się ubrać. W ciągu dnia będzie się ocieplać, aż do około 20 st. C” - informuje.

Londyńczycy chętnie wypoczywają nad brzegiem Tamizy. (Fot. Getty Images)

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.08.2018
  GBP 4.814 złEUR 4.311 złUSD 3.787 złCHF 3.813 zł

  Sport


  Reklama