Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Tesco szokuje swoich klientów "świąteczną kanapką"

Tesco szokuje swoich klientów
Czy taka kanapka spotka się z zainteresowaniem klientów? (Fot. Andrew Rice/Twitter)
Boże Narodzenie coraz bliżej, więc w całej Wielkiej Brytanii można znaleźć szereg produktów typowo świątecznych. Jednym z nich jest wyjątkowa kanapka, którą od kilku dni sprzedaje sieć sklepów Tesco.
Reklama

Odnotowujące w ostatnim czasie spadek sprzedaży Tesco stara się odzyskać swoich klientów, którzy coraz częściej wybierają tańsze sklepy, takie jak Lidl czy Aldi.

Jedna z najstarszych brytyjskich sieci supermarketów, choć wygrała w niechlubnym rankingu na najbrudniejszy sklep na Wyspach, stawia obecnie na innowacyjność asortymentu. W związku z tym wymyślono kanapkę, której nie ma w innych sklepach: pomiędzy kawałkami chleba cynamonowego znajduje się czekoladowo-wiśniowy krem na bazie sera mascarpone.

Dotychczasowe reakcje kupujących dalekie są jednak od zachwytu. "O co chodzi?" - pytają klienci sklepu w komentarzach na mediach społecznościowych. "Kanapki z czekoladą i wiśniami? Czy świat oszalał?" - dodają inni. "To oficjalny koniec świata. O czym Tesco myślało, wymyślając taką kanapkę?" - czytamy na Twitterze opinie zdegustowanych internautów.

Dziennikowi "Metro" udało się jednak znaleźć kogoś, kto rzeczywiście spróbował "Chocolate And Cherry Mascarpone Christmas sandwich". 23-letni Seb Budd tak opisuje swoje doznania smakowe: "Pierwszych kilka kęsów było OK. Chleb cynamonowy nadawał miły posmak, ale po krótkim czasie zacząłem sobie zdawać sprawę z tego, że jest to rodzaj kanapki, którą kupiłbym komuś, kogo naprawdę nie lubię".

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

  Sport


  Reklama