Saneczkarstwo: Polacy na miejscu 8.

Reprezentacja Niemiec zdobyła złoty medal w rozgrywanych na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi zawodach drużynowych w saneczkarstwie. Srebrny medal wywalczyli Rosjanie, a brąz przypadł Łotyszom.
Reprezentacja Niemiec zdobyła złoty medal w rozgrywanych na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi zawodach drużynowych w saneczkarstwie. Srebrny medal wywalczyli Rosjanie, a `brąz` przypadł Łotyszom.

Niemcy w składzie Natalie Geisenberger (jedynka kobieca), Felix Loch (jedynka męska), Tobias Wendl/Tobias Artl (dwójka męska) dojechali do mety w czasie 2:45.649. Nad drugimi na mecie Rosjanami uzyskali 1.030 sekundy przewagi.

Polacy w składzie Natalia Wojtuściszyn (jedynka kobieca), Maciej Kurowski (jedynka męska), Patryk Poręba/Karol Mikrut (dwójka męska) dotarli do mety z czasem 2:49.753, co dało im ostatecznie niezłe, ósme miejsce.