Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Samolot easyJet odleciał bez pasażerów

Samolot easyJet odleciał bez pasażerów
Linie lotnicze tłumaczyły, że nie miały wpływu na opóźnienia. (Fot. Getty Images)
Pasażerowie samolotu linii lotniczych easyJet, lecącego z Londynu do Portugalii, spędzili na lotnisku pięć godzin po tym, jak maszyna odleciała, ale bez nich - informuje 'Metro'.
Reklama

Najpierw samolot, który docelowo miał wylądować w Lizbonie, został przekierowany do Porto. "Dotarliśmy tam o godz. 14:00 i dopiero ok. 16:30 otrzymaliśmy informację, że samolot wystartował i poleciał do Lizbony - tyle że bez nas" - relacjonuje 48-letni Frazer Rendell.

"Wszyscy byli zszokowani. Dopiero o godz. 17:50 ruszyliśmy do Lizbony, ale... autokarami" - dodaje pasażer, cytowany przez "Metro".

Rzecznik EasyJet potwierdza, że "lot EJU8717 z Londynu Gatwick do Lizbony został 12 kwietnia  skierowany do Porto z powodu zamknięcia pasa startowego w Lizbonie". 

"Opóźnienia slotów (przedział czasowy, w którym samolot może wystartować - przyp. red.) spowodowały niestety przekroczenie limitu czasu pracy przez załogę. Dopiero, gdy pasażerowie opuścili pokład, pojawiło się możliwe okienko startu, więc pusty samolot odleciał do Lizbony, aby móc działać później" - wyjaśnia przedstawiciel brytyjskiego przewoźnika.

"Pasażerowie otrzymali bony na przekąski i zaoferowaliśmy im transfer autokarem do Lizbony. Chociaż jest to poza kontrolą easyJet, chcielibyśmy przeprosić pasażerów za niedogodności, a także podziękować im za cierpliwość. Bezpieczeństwo klientów i załogi jest najwyższym priorytetem easyJet" - zapewnia rzecznik linii.

 

  Komentarze


  • Daaaamn
   16 kwietnia, 20:10

   Esencja bryryjskiego zorganizowania

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.06.2019
  GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

  Sport


  Reklama