Puchar Hiszpanii: Remis w meczu Athletic Bilbao z Levante

Piłkarze oby drużyn spotkają się w meczu rewanżowym zaplanowanym na 4 marca. (Fot. Getty Images)
Piłkarze Athletic Bilbao zremisowali z Levante 1:1 (0:1) w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Hiszpanii. Rewanż zostanie rozegrany 4 marca. W środę Barcelona przegrała z Sevillą 0:2.

We wczorajszym półfinale jako pierwsi gola strzelili goście. Gonzalo Melero trafił w 26. minucie. Do wyrównania już po zmianie stron - w 58. minucie - doprowadził Inigo Martinez.

W 1/16 finału z rozgrywkami w sensacyjnych okolicznościach pożegnał się Real Madryt, który uległ trzecioligowemu Alcoyano. Rundę wcześniej odpadło natomiast pewnie prowadzące w tabeli ekstraklasy Atletico Madryt.

Z powodu pandemii wciąż nie rozegrano jeszcze finału poprzedniej edycji. Spotkanie Athletic Bilbao - Real Sociedad San Sebastian zaplanowano na 4 kwietnia w Sewilli.