Puchar Anglii: Drużyna Matty'ego Casha wyeliminowana

Chelsea pewnie pokonała Aston Villę. (Fot. ADRIAN DENNIS/AFP via Getty Images)
Aston Villa, z piłkarzem reprezentacji Polski Mattym Cashem w składzie, przegrała na własnym boisku z Chelsea 1:3 (0:2) w powtórzonym spotkaniu 1/16 finału Pucharu Anglii. W pierwszym starciu w Londynie nie było bramek.

Na Villa Park goście szybko rozstrzygnęli mecz. W 11. minucie wynik otworzył Conor Gallagher, a w 21. podwyższył Senegalczyk Nicolas Jackson.

Trzeciego gola w 53. minucie strzelił Argentyńczyk Enzo Fernandez. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył w doliczonym czasie gry Francuz Moussa Diaby. Cash rozegrał całe spotkanie.

Kolejnym przeciwnikiem Chelsea będzie Leeds United.

Puchar Anglii to najstarsze rozgrywki piłkarskie na świecie - w tym roku miną 152 lata od ich pierwszego finału.