Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Prezenter ITV: "Meghan Markle to karierowiczka"

Prezenter ITV: "Meghan Markle to karierowiczka"
Czy Meghan szczerze kocha brytyjskiego księcia? (Fot. Getty Images)
'Meghan Marle po ślubie z księciem Harrym zmieniła się, co świadczy o tym, że jest po prostu małą karierowiczką' - na taką złośliwość wobec księżnej Sussex pozwolił sobie Pierce Morgan, znana brytyjska osobowość telewizyjna. Prezenter ITV obraził się, bo Meghan nie dobiera od niego telefonów.
Reklama

Pierce Morgan żartobliwie zwrócił uwagę, że to prawdopodobnie za jego sprawą Meghan poznała księcia Harry'ego. Dziennikarz poznał amerykańską aktorkę w londyńskim pubie, rozmawiał z nią, a potem odprowadził do taksówki, która zawiozła ją na imprezę, gdzie obecny był wnuk Elżbiety II.

"Bardzo ją lubiłem, ale myślę, że jest małą karierowiczką. Na ślubie był tylko jeden członek jej rodziny, zaproszenie reszty było zbyt ryzykowne” - podkreślił Morgan.

"Dlatego dziwię się, dlaczego nie odbiera ode mnie telefonów” - żartował Pierce Morgan w programie "The Late Late Show”.

Książę Harry poślubił amerykańską aktorkę Meghan Markle 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windorze. Cała uroczystość miała doniosłą oprawę, pojawiło się na niej prawie 2 600 gości. 

Czy brytyjska rodzina królewska jest dla Meghan tylko trampoliną do awansu społecznego? (Fot. getty images)

 

  Komentarze


  • Xxx
   14 września 2018, 19:57

   Kiedy od nich się wreszcie wszyscy odpierniczą.A szczególnie pan Morgan.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.06.2019
  GBP 4.774 złEUR 4.263 złUSD 3.810 złCHF 3.810 zł

  Sport


  Reklama