Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pogoda w UK: Ochłodzenie, śnieg, a potem wiosna

Pogoda w UK: Ochłodzenie, śnieg, a potem wiosna
Tak powinno być już w przyszłym tygodniu. (Fot. Getty Images)
Aura w Wielkiej Brytanii będzie w najbliższych dniach kapryśna: temperatury spadną, a miejscami nawet poprószy śnieg. Jednak w przyszłym tygodniu zrobi się bardzo ciepło i słonecznie - informuje Met Office.
Reklama

Do Wysp zbliża się atlantycki front pogodowy, który grozi burzami, ulewnymi deszczami i wichurami.

Jutro w większości kraju będzie jeszcze sucho i ciepło, a najwięcej słońca zobaczą mieszkańcy wschodu i południowego zachodu. W północno-zachodniej Szkocji spodziewana jest niewielka mżawka.

Zanim przyjdzie wiosna, miejscami trochę powieje... (Fot. Getty Images)

W czwartek - mimo pochmurnego nieba - nie powinno padać, a temperatury zaczną rosnąć. Jednak już w sobotę znowu przyjdzie ochłodzenie i deszcz. Na północy Szkocji może nawet spaść śnieg.

W Londynie do soboty włącznie będzie słonecznie i ok. 15-17 st.

Zmienna i nieprzewidywalna pogoda przyjdzie do Wielkiej Brytanii na początku przyszłego tygodnia. "Zwłaszcza na północy mogą pojawić się burze z gradem i wichury" - informuje Sarah Ken z Met Office, cytowana przez "The Mirror".

Jednak już pod koniec przyszłego tygodnia da o sobie znać prawdziwa wiosna. Temperatury mogą osiągnąć w niektórych częściach wschodniej Anglii nawet 22 st., przy czym większość kraju zobaczy na termometrach od 15 do 20 st. Celsjusza.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.09.2019
  GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

  Sport


  Reklama