Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pogoda w UK: Nadchodzi kolejne ocieplenie

Pogoda w UK: Nadchodzi kolejne ocieplenie
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą się w przyszłym tygodniu cieszyć piękną, sprzyjającą spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu pogodą. (Fot. Getty Images)
Chociaż w ten weekend pogoda nie rozpieszcza mieszkańców Wielkiej Brytanii, to już od poniedziałku ma nastąpić ocieplenie, a temperatura powietrza znów przekroczy 20 st. C.
Reklama

Niedziela w całej wschodniej części kraju upłynie pod znakiem deszczu i temperatur rzędu 15-16 stopni - twierdzą meteorolodzy. Tylko na zachodzie będzie sucho, ale niekoniecznie cieplej.

W nocy w wielu miastach termometry pokażą zaledwie 8 stopni, ale już w przyszłym tygodniu widoczny będzie powrót typowo letniej pogody.

Według Met Office, w poniedziałek w Londynie ociepli się do 21 stopni, a w środę - do 23.

Na samym południu kraju w najbliższych dniach mieszkańcy będą się cieszyć 25-stopniową temperaturą, podczas gdy w pozostałych regionach (Edynburg, Cardiff, Manchester czy Belfast) będzie słonecznie i od 15 do 18 stopni.

Według prognoz długoterminowych, piękna, wiosenna pogoda ma się utrzymać w całej Wielkiej Brytanii do końca maja. 

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.08.2018
  GBP 4.814 złEUR 4.311 złUSD 3.787 złCHF 3.813 zł

  Sport


  Reklama