Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pary książęce Sussex i Cambridge podzieliły się w sieci nowymi zdjęciami

Pary książęce Sussex i Cambridge podzieliły się w sieci nowymi zdjęciami
Zdjęcia Cambridge'ów podbiły serca internautów. (Fot. Instagram/@KensingtonRoyal)
W mediach społecznościowych pojawiły się nowe zdjęcia par książęcych Sussex oraz Cambridge. Internauci mogli wczoraj zobaczyć niepublikowane wcześniej fotografie z mającego miejsce rok temu (19.05) ślubu Harry'ego i Meghan, a wielbiciele Kate i Williama obejrzeć zdjęcia z rodzinnej wycieczki na Chelsea Flower Show.
Reklama

Instagramowe profile par książęcych z Sussex oraz Cambridge doczekały się wczoraj sporej aktualizacji, a zdjęcia już krążą po brytyjskich mediach.


Sussexowie postawili na nostalgię, wrzucając na swój profil serię czarno-białych fotografii ze ślubu. Na jednej z nich można zobaczyć m.in. księżną w towarzystwie matki, czy rozmawiającą z księciem Karolem. Warto dodać, że wybór daty nie był przypadkowy - wczoraj minął dokładnie rok od pamiętnego ślubu Harry'ego i Meghan.

Książę William i księżna Kate pochwalili się natomiast swoją rodzinną wycieczką z dziećmi na Chelsea Flower Show.

Na zdjęciach pary z Cambridge możemy zobaczyć m.in. 5-letniego George'a i 4-letnią Charlotte moczących stopy w strumyku. Nie zabrakło również fotografii małego Louisa, który biegał po parku z patykiem.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.09.2019
  GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

  Sport


  Reklama