PŚ: Stoch utrzymał pozycję lidera

Kamil Stoch zajął dziewiąte miejsce w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w Bad Mitterndorf. Zwyciężył Słoweniec Peter Prevc.
Stoch, który zachował pozycję lidera klasyfikacji generalnej, oddał skoki na odległość 171 oraz 189 metrów. Tuż za nim uplasował się inny z Polaków, Maciej Kot (181 oraz 181,5 m).

24. miejsce zajął Piotr Żyła, 27. był Klemens Murańka. Na 30 miejscu zawody zakończył Jan Ziobro, a tylko jeden skok oddał sklasyfikowany ostatecznie na 33. lokacie Dawid Kubacki.

Wygrał Peter Prevc, którymi skokami na 186 oraz 198 metrów wyprzedził Austriaka Gregora Schlierenzauera (186 i 197,5 m), a także Japończyka Noriakiego Kasai (180 i 201 m). Dla Słoweńca był to pierwszy triumf w zawodach Pucharu Świata, przy okazji Prevc zdobył tzw. Małą Kryształową Kulę za zwycięstwo w lotach narciarskich.