Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Niemcy: Kierowca BMW, który wjechał na płytę lotniska jest Polakiem

Niemcy: Kierowca BMW, który wjechał na płytę lotniska jest Polakiem
Lotnisko było zamknięte przez kilka godzin. (Fot. Twitter/@HannoverAirport)
Mężczyzna, który samochodem wjechał na płytę lotniska w Hanowerze, twierdzi że jest z Polski - poinformowała agencja DPA. Tożsamość kierowcy potwierdziła już policja.
Reklama

Miejscowa policja potwierdziła narodowość mężczyzny, a sąd wydał nakaz aresztowania.

21-letni kierowca przedwczoraj po południu wjechał na płytę hanowerskiego lotniska srebrnym BMW na polskich tablicach rejestracyjnych. Auto kilkaset metrów goniło samolot linii Aegean Airlines, który chwilę wcześniej wylądował, kończąc rejs z Aten.

Na lotnisku wstrzymany został ruch samolotów, który przywrówcono po godzinie 20:00. Wcześniej przeprowadzono kontrolę samochodu, ale nie znaleziono w nim żadnych niebezpiecznych przedmiotów.

Policja poinformowała, że kierowca był pod wpływem amfetaminy oraz kokainy. 

Motywy kierowcy pozostają wciąż nieznane. Niemiecka policja podkreśla jednak, że nie ma żadnych dowodów, iż jego zachowanie miało podłoże terrorystyczne.

 

  Komentarze


  • Jan
   31 grudnia 2018, 12:15

   Kolejny dresiarz na prochach w BMW.

  • Michael
   31 grudnia 2018, 16:25

   nieważne kto i skad , Wazne ze pokazał niemiaszkom jak maja ochrone lotniska ze zwykły koles z ulicy wjezdza autem na płyte lotniska . Przeciez to moglby byc prawdziwy terrorysta który chciałby staranowac samolot pełny ludzi ,jak ta scania w market swiateczny

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.06.2019
  GBP 4.774 złEUR 4.263 złUSD 3.810 złCHF 3.810 zł

  Sport


  Reklama