Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Manchester: Kwarantanna samolotu z powodu chorego pasażera

Manchester: Kwarantanna samolotu z powodu chorego pasażera
Na pokładzie było 107 pasażerów. (Fot. Getty Images)
Lecący z Paryża samolot linii lotniczych Flybe został dzisiaj około południa objęty dwugodzinną kwarantanną na lotnisku w Manchesterze ze względu na chorobę jednego z pasażerów - informują brytyjskie media.
Reklama

Przewoźnik podał, że w czasie lotu BE3122 z Paryża do Manchesteru zachorował jeden z pasażerów. W oświadczeniu dodano, że w ramach środków zabezpieczających, po przylocie do Manchesteru, zebrane zostały pełne dane kontaktowe do wszystkich 107 pasażerów na pokładzie, by "łatwo można ich było odnaleźć, gdyby służba zdrowia musiała się z nimi skontaktować".

Na stronie internetowej dziennika "Daily Express" poinformowano, że po wylądowaniu samolotu o godzinie 10:30 czasu lokalnego pasażerowie przez dwie godziny musieli pozostać na pokładzie, aż do momentu, gdy samolot opuściła chora osoba.

Na pas startowy wysłano policjantów i karetki pogotowia.

Flybe przeprosił podróżnych za niedogodności. 

 

  Komentarze


  • Yola
   10 sierpnia, 12:48

   Co tu komentowac to bylo do przewidzenia Francja ilu imigrantow jest potencjalnymi nosicielami niebezpiecznych chorob.Moze byc tylko gorzej

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.08.2019
  GBP 4.771 złEUR 4.354 złUSD 3.928 złCHF 4.009 zł

  Sport


  Reklama