Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Luksusowy dom sprzedany za "okazyjne" £39 milionów

Luksusowy dom sprzedany za "okazyjne" £39 milionów
Nieruchomość przeszła remont za 4,5 miliony funtów. (Fot. Beauchamp Estates)
Rezydencja z sześcioma sypialniami w prestiżowej londyńskiej dzielnicy Mayfair została właśnie sprzedana za 'okazyjne' 39 milionów funtów. To w tym roku największa tego typu transakcja w brytyjskiej stolicy.
Reklama

Jak donosi Standard.co.uk, ponad dwa lata temu, tuż przed referendum w sprawie Brexitu, luksusowa nieruchomość nieopodal Park Lane była wyceniona na 50 milionów funtów.

Wnętrza są wzorowane na flagowym sklepie Ralpha Laurena na pobliskim Bond Street i zostały zaprojektowane przez Nicolę Fontanellę. Wśród jej klientów były m.in. Madonna i Naomi Campbell.

Basen znajduje się w piwnicy luksusowej rezydencji. (Fot. Beauchamp Estates)

Po remoncie, który trwał 18 miesięcy i kosztował ok. 4,5 miliona funtów, nowy właściciel może się pochwalić kompleksem wypoczynkowym z basenem, łaźnią parową, kinem z barem, a także windą, która kursuje między sześcioma piętrami budynku.

Do dyspozycji gości jest też taras na dachu, z którego roztacza się widok na Hyde Park oraz piwnica na 200 butelek wina.

Dom został zbudowany w 1757 roku, co czyni go jedną z najstarszych zachowanych rezydencji w Mayfair. Po drugiej wojnie światowej został przekształcony w halę bankową i biura dla Wakefield Building Society, które połączyły się z Halifax w 1976 roku.

Wiadomość o sprzedaży rezydencji to dowód na to, że nadal istnieje duże zainteresowanie londyńskim rynkiem nieruchomości - informuje Standard.co.uk.

 

  Komentarze


  • Zgred
   4 grudnia 2018, 21:42

   ...oraz piwnica na 200 butelek wina.??? To co? 2mkw?
   Wiadomość o sprzedaży rezydencji to dowód na to, że nadal istnieje duże zainteresowanie londyńskim rynkiem nieruchomości -NO ALE O 20% TANIEJ!

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.05.2019
  GBP 4.927 złEUR 4.307 złUSD 3.854 złCHF 3.820 zł

  Sport


  Reklama