LM: Kompromitacja arbitra w meczu Realu z Juventusem!

Cristiano Ronaldo dwa razy okazał się zbyt szybki dla obrońców Juventusu w meczu grupy B Ligi Mistrzów. Real Madryt wygrał na Santiago Bernabeu 2:1. W czasie spotkania poważny błąd popełnił główny arbiter z Niemiec.
Real Madryt otworzył wynik spotkania już w 4. minucie. Podanie Di Marii świetnie wykorzystał Ronaldo. Po stracie gola do odrabiania strat rzucił się Juventus. W końcu po centrze Caceresa i zgraniu Pogby, Fernando Llorente pokonał Casillasa z najbliższej odległości.

Jednak już pięć minut później sędzia Graefe podyktował rzut karny za faul Chielliniego. Cristiano Ronaldo pewnie wykonał `jedenastkę` i Real znów wyszedł na prowadzenie.

Po zmianie stron duży błąd popełnił arbiter główny, który wyrzucił z boiska Chielliniego za uderzenie łokciem Ronaldo. Powtórki pokazały, że Włoch nie uderzył Portugalczyka. Grający w osłabieniu Juventus starał się atakować, ale nie udało mu się wyrównać.

W drugim meczu grupy B Galatasaray pokonał w Stambule Kopenhagę 3:1. Bramki dla podopiecznych Roberto Manciniego strzelili Felipe Melo, Welsey Sneijder i Didier Drogba. Mistrzowie Danii odpowiedzieli trafieniem Claudemira. Dzięki temu zwycięstwu Lwy wyprzedziły Starą Damę i zajmują drugą lokatę w grupie B.