LM: Cristiano Ronaldo wyrównuje rekord!

Juventus Turyn zremisował u siebie z Realem Madryt 2:2 (1:0) w szlagierowym meczu 4. kolejki grupy B piłkarskiej Ligi Mistrzów. Cristiano Ronaldo wyrównał rekord Filippo Inzaghiego, strzelając 8 bramek w pierwszych czterech kolejkach fazy grupowej.
Punkt zdobyty w stolicy Piemontu umocnił Królewskich na prowadzeniu w tabeli i znacznie przybliżył wicemistrzów Hiszpanii do awansu do fazy pucharowej.

Bianconeri z kolei jeszcze nie wygrali w fazie grupowej i spadli na ostanie miejsce w klasyfikacji. To efekt skromnej wygranej FC Kopenhagi u siebie z Galatasaray 1:0.

Na stadionie w Turynie pierwsza połowa należała do podopiecznych Antonio Conte. Gospodarze przewagę udokumentowali jednak dopiero cztery minuty przed przerwą, kiedy to Varane faulował w polu karnym Pogbę, a `jedenastkę` pewnie wykorzystał Arturo Vidal.

Po przerwie to jednak Królewscy przejęli inicjatywę i najpierw Cristiano Ronaldo po świetnym zagraniu Karima Benzemy pokonał Buffona, a następnie po asyście Portugalczyka kapitalnym płaskim strzałem popisał się Gareth Bale. Stara Dama zdołała jednak uratować remis, po tym jak Fernando Llorente wykorzystał kapitalne dośrodkowanie Martina Caceresa i zaskoczył Ikera Casillasa strzałem głową.

Juventus Turyn - Real Madryt 2:2 (1:0)

Bramki: Vidal 41-karny, Llorente 65 - Ronaldo 52, Bale 60

Juventus: Buffon - Caceres, Barzagli, Bonucci, Asamoah - Vidal, Pirlo, Pogba - Marchisio, Llorente (87 Giovinco), Tevez (82 Quagliarella)

Real: Casillas - Varane, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo - Khedira, Xabi Alonso (70 Ilaramendi), Modric - Cristiano Ronaldo, Benzema (81 Jese), Bale (76 Di Maria)

FC Kopenhaga - Galatasaray Stambuł 1:0 (1:0)

Bramki: Braaten 6

FC Kopenhaga: Wiland, Jacobsen, Bengtsson, Mellberg, Sigurdsson, Claudemir (87 Margreitter), Delaney, Gislason (56 Bolanos), Jorgensen, Braaten, Toutouh (76 Kristensen)

Galatasaray: Eray Iscan, Emmanuel Eboue, Chedjou, Semih Kaya (76 Bulut), Albert Riera, Felipe Melo, Selcuk Inan, A. Yilmaz (63 Gulselam), Bruma, Didier Drogba, Burak Yilmaz (82 Amrabat)