LM: Chelsea gromi Schalke

W dzisiejszych meczach grupy E Ligi Mistrzów, Schalke 04 Gelsenkirchen przegrało u siebie z Chelsea FC 0:3. Dwie bramki dla The Blues strzelił Fernando Torres. W drugim meczu tej grupy Steaua Bukareszt zremisowała u siebie z Basel 1:1.
Chelsea objęła prowadzenie już w 5. minucie, a strzelcem bramki był Torres. Hiszpański napastnik nie tylko popisał się skutecznością w tym meczu, ale również był najlepszym zawodnikiem spotkania.

Po zmianie stron Torres wykorzystał błąd Hildebranda i podwyższył wynik meczu. Końcowy rezultat pojedynku ustalił na 3 minuty przed końcem Hazard. Dzięki temu zwycięstwu ekipa Jose Mourinho awansowała na pierwsze miejsce w grupie.

W drugim meczu Basel niespodziewanie zremisowało na wyjeździe ze Steauą 1:1. Bramkę dla mistrzów Szwajcarii zdobył Diaz, a na jego trafienie pod koniec spotkania odpowiedział Leandro Tatu. Reprezentant Polski Łukasz Szukała rozegrał cały mecz w barwach gospodarzy i otrzymał żółtą kartkę.