Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

IBB Polonia Londyn zaprasza na pierwszy mecz w 2018 roku

IBB Polonia Londyn zaprasza na pierwszy mecz w 2018 roku
Siatkarze zespołu IBB Londyn zapraszają na pierwszy mecz w tym roku. (Fot. sandsphotos.co.uk)
Na początku stycznia, po krótkiej świąteczno-noworocznej przerwie, siatkarze IBB Polonii Londyn powrócili do treningów. Pod okiem Piotra Grabana i Patrika Selepa przygotowują się do pierwszego domowego meczu w tym roku.
Reklama

"W 2017 roku byliśmy twardzi, szukaliśmy rozwiązań i ciężko trenowaliśmy, co dało ostatecznie dobre rezultaty w końcówce roku. Mam nadzieję, że utrzymamy ten trend i że pozostała część sezonu będzie dla nas owocna. Dla kibiców sobotni mecz to gratka. Przygotowałem dla nich niespodziankę, ale nie zdradzę nic więcej... tylko zaproszę do naszej hali. Zabierzcie znajomych, rodzinę i bądźcie naszym siódmym zawodnikiem. Stwórzmy razem świetne widowisko i dalej piszmy historię polsko-angielskiej siatkówki. Do zobaczenia!” – zaprasza Piotr Graban, trener IBB Polonii Londyn.

"Jestem bardzo zadowolony, że znowu będę mógł rywalizować na boisku. Mam nadzieję, że moja ambicja i doświadczenie pomogą nam dotrzeć do upragnionego celu. Liczę również na wsparcie naszych niezawodnych kibiców, którzy są z nami wszędzie. Chciałbym zaprosić na mecz wszystkich zainteresowanych, jak i tych, którzy jeszcze nie widzieli nas w akcji. Emocje będą kapitalne, tym bardziej, że chcemy się zrewanżować za porażkę w poprzedniej rundzie” – skomentował Bartosz Kisielewicz, rozgrywający IBB Polonii Londyn, który po krótkiej przerwie powrócił do składu drużyny.

"Chcemy, aby Londyn ponowie pokazał światu, że potrafi zorganizować siatkarskie, profesjonalne widowisko. Planujemy atrakcje dla kibiców i oczywiście sportowe emocje. Zachęcamy wszystkich do rezerwacji biletów wstępu i spędzenia z nami miło czasu. Zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy znajomych, przyjaciół. A wszystkim, którzy nie mogą osobiście dopingować naszych zawodników polecamy transmisje w telewizji Polsat Sport lub Internecie” – zachęca prezes IBB Poloni Londyn Bartek Łuszcz.

Bilety na mecz IBB Polonia z drużyną Wessex są dostępne do nabycia na stronie www.polonia.eventbrite.co.uk. Początek sportowych wydarzeń zaplanowano na godzinę 16:00.

Wszyscy kibice, którzy nie mają możliwości pojawienia się w hali, będą mogli obejrzeć mecz na żywo w Internecie - na stronie http://ibb.uk/tv/ oraz w telewizji Polsat Sport. Początek transmisji o godzinie 16:30 czasu londyńskiego.

Siatkarze z Londynu podczas meczu. (Fot.www.sandsphotos.co.uk)

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.07.2018
  GBP 4.838 złEUR 4.327 złUSD 3.717 złCHF 3.720 zł

  Sport


  Reklama