Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Garda ponawia apel w sprawie zaginionego 4 lata temu Polaka

Garda ponawia apel w sprawie zaginionego 4 lata temu Polaka
Poszukiwany Konrad Misiak. (Fot. Crimestoppers)
Irlandzka Garda ponowiła apel w sprawie zaginionego 4 lata temu Konrada Misiaka. Mężczyzna po raz ostatni widziany był w Dublinie 25 marca 2014 roku.
Reklama

W czwartą rocznicę zaginięcia Polaka Garda wraz z organizacją Crimestopers zaapelowała o pomoc w jego odnalezieniu.

Zniknięcie 35-latka w 2014 roku zgłosili jego współlokatorzy. Pomimo szeroko zakrojonych poszukiwań nie udało się jednak ustalić, co się z nim stało.

Misiak przebywał w Irlandii 7 lat, a ostatnio mieszkał w dublińskiej dzielnicy Finglas. Według inspektora Desa McTiernana z Blanchardstown Garda Station, Polak mógł tuż przed zaginięciem wyjechać do Courtown w hrabstwie Wexford.

“Konrad został opisany przez współlokatorów jako szatyn w okularach, o wzroście około 157 cm i drobnej budowie ciała. Gdy widziano go po raz ostatni, miał na sobie dżinsowe spodnie i granatową kurtkę. Każda, nawet najdrobniejsza informacja, może pomóc w śledztwie. Apelujemy o pomoc szczególnie do polskiej społeczności w Irlandii” - podkreślił McTiernan.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Crimestoppers, anonimowo, pod numerem telefonu 1800 25 00 25. Za szczególnie przydatne dla śledztwa wiadomości przewidziana jest nagroda.
 

 

  Komentarze


  • Gorzka Prawda
   26 marca, 14:48

   Jak go aresztowali bo nie wyglada na tubylca to nie mial prawdopodobnie zadnego dowodu tozsamosci bo mu zabrali i nie pozwolili kontaktowac z rodzina i mogli robic z nim co chcieli, po cichu ktos go zabil w areszcie. Bo po co im nastepny polak.

  • Piotr karnia
   26 marca, 21:06

   Stary zanim napiszesz cos to wczesniej sie zastanow co piszesz ok?pozdro

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.07.2018
  GBP 4.838 złEUR 4.327 złUSD 3.717 złCHF 3.720 zł

  Sport


  Reklama