El. ME 2016: Wygrane mecze Anglii i Litwy

Doskonała postawa Danny'ego Welbecka podczas meczu ze Szwajcarią (Fot. Getty Images)
We wczorajszych meczach grupy E kwalifikacji Euro 2016 wyjazdowe zwycięstwa odniosły reprezentacje Anglii oraz Litwy. Nie powiodło się natomiast w roli gości Słoweńcom, którzy musieli uznać wyższość Estonii.

Anglicy doskonale poradzili sobie we wczorajszym spotkaniu. Eksperci twierdzą, że to zasługa transferu Danny'ego Welbecka do Arsenalu. Piłkarz strzelił dwie bramki Szwajcarom w 59. i 90. minucie meczu.

Zwycięstwo Litwie zapewnii piłkarze: Matulevicius oraz Novikovas. Z kolei Estonia pokonała u siebie 1:0 Słowenię, a jedyną bramkę strzelił  Ats Purje. Słoweńcy grali w mniejszym składzie.W ciągu ostatnich dziesięciu minut czerwona kartkę otrzymał Dalibor Stevanovic.