Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dumny polski orzeł zaprasza na wyjątkowy koncert w Royal Albert Hall

Dumny polski orzeł zaprasza na wyjątkowy koncert w Royal Albert Hall
Oficjalny plakat koncertu. Projekt i wykonanie: Rafał Sawicki/Ulotki.pl
Już tylko 37 dni zostało do koncertu 'STO LAT', organizowanego przez polonijną organizację charytatywną Towarzystwo Pomocy Polakom. Stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę, które jest głównym tematem tego przedsięwzięcia, razem z Polonią świętować będą największe gwiazdy. W Londynie można już podziwiać plakaty reklamujące koncert i przypominające o tej szczególnej dla Polski rocznicy.
Reklama

W niedzielny wieczór 11 listopada 2018 roku, w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie – Royal Albert Hall w Londynie – odbędzie się uroczysty koncert “Sto Lat”, poświęcony setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Najlepsi polscy artyści zaśpiewają nie tylko ich kultowe współczesne utwory, ale także piosenki z epoki “Solidarności”. Swój udział w koncercie zapowiedziały gwiazdy: Edyta Górniak, Ania Jeruc, Anna Maria Jopek, Aleksandra Kurzak, Anna Wyszkoni, Kuba Badach, John Paul Ekins, Sebastian Karpiel-Bułecka, Lombard, Leszek Możdżer, Marek Ruszczyński, Stanisław Soyka i Tadeusz Woźniak.

Do Akademickiego Chóru Politechnki Śląskiej z Gliwic dołączą polskie chóry z Wielkiej Brytanii: Chór Ave Verum, Chór św. Jana Pawła II i Chór Schola Cantorum, aby zaśpiewać składankę najlepszych polskich kompozycji patriotycznych — w tym kultowe “Czerwone maki na Monte Cassino”.

Nie zabraknie również muzyki Chopina, Paderewskiego, Góreckiego oraz “Warszawskiego Koncertu” Richarda Addinsella.

Koncert poprowadzą znane prezenterki: jedna z najbardziej lubianych w Polsce twarzy TV — Grażyna Torbicka oraz Kasia Madera, prowadząca w BBC serwis World News.

Już w kilka tygodni po tym jak ruszyła sprzedaż biletów, wszystkie miejsca zostały wyprzedane.

Na stronie stolat.london można znaleźć wszelkie informacje o wykonawcach i samym przedsięwzięciu, a także ściągnąć koncertowy plakat.

 

  Komentarze


  • Alicja
   5 października 2018, 12:53

   Skoro wszystkie miejsca juz wyprzedane, to po co ta informacja o koncercie.

  • MK
   5 października 2018, 17:22

   Moge odsprzedac swoje bilety :)

  • Lolalitka
   5 października 2018, 23:38

   oj tak, duma powinna Polakow i Polskiego Orla zopierac...oj tak.. https://www.bbc.co.uk/news/uk-wales-45756447

  • Alicja do MK
   6 października 2018, 21:20

   Jesli masz 2 bilety to chetnie odkupie.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 26.06.2019
  GBP 4.757 złEUR 4.264 złUSD 3.754 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama