Menu

Córka Dwayne'a Johnsona wchodzi na ring

Córka Dwayne'a Johnsona wchodzi na ring
Czy 18-latka odniesie sukces podejmując się wrestlingu? (Fot. Getty Images)
Simone Johnson, córka hollywoodzkiego gwiazdora i legendy wrestlingu, Dwayne'a Johnsona idzie w ślady swojego ojca, dziadka i pradziadka. 18-latka podpisała kontrakt z największą federacją wrestlingu w USA.
Reklama

Zanim Dwayne Johnson stał się jednym z najlepiej zarabiających aktorów, dzięki filmom z serii „Szybcy i wściekli", był czołowym zawodnikiem wrestlingu, znanym pod pseudonim "The Rock". Osiem razy zdobył mistrzostwo federacji WWE. Podczas zapaśniczych gali znakiem rozpoznawczym było uniesienie jednej z brwi.

Trenował go ojciec, Rocky "Soul Man" Johnson, który przeszedł do historii, jako jeden z pierwszych czarnoskóry wrestlerów (zmarł 15 stycznia 2020 r.). Co więcej, dziadek Dwayne’a ze strony matki, pochodzący z Samoa, Peter Maivia, również jest legendą tej dyscypliny.

Teraz do wrestlingu wkracza najmłodsze pokolenie Johnsonów. "Czuję wdzięczność nie tylko dlatego, że mam szansę uprawiać wrestling, ale także z tego powodu, że mogę kontynuować rodzinne dziedzictwo" – napisała w oświadczeniu córka Dwayne’a, Simone Johnson, która podpisała kontrakt z największą federacją wrestlingu w USA – WWE.

18-latka przyznaje, że już od dziecka była zafascynowana tym sportem. Obecnie szkoli się w ośrodku sportowym w Orlando. Może liczyć na wsparcie swoich rodziców. Zarówno Dwayne, jak i jego była żona Dany Garcia, na swoich profilach instagramowych, złożyli jej gratulacje i podkreślili, że tradycja rodzinna to jedno, a przede wszystkim musi podążać taką drogą, o jakiej zamarzy.

  Komentarze
  • Ja ebie
   16 lutego, 17:41

   Jak mozna zostac mistrzem wrestlingu jak to wszystko jest tak ustawione ze az sie patrzec nie chce tylko amerykanie maja odpowiednie iq do ogladania tego.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 06.04.2020
  GBP 5.203 złEUR 4.561 złUSD 4.226 złCHF 4.320 zł

  Sport


  Reklama