Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Co 10. Brytyjczyk z dyscyplinarką po "Christmas party"

Co 10. Brytyjczyk z dyscyplinarką po "Christmas party"
Co 10. respondent przyznaje, że przesadził z alkoholem na imprezie firmowej. (Fot. Getty Images)
Święta Bożego Narodzenia to czas firmowych imprez, ale dla niektórych kończą się one nie tylko kacem, ale również zwolnieniem lub pouczeniem szefa. Takiej sytuacji doświadczył prawie jeden na dziesięciu Brytyjczyków.
Reklama

Co ciekawe, większość osób wybierających się na świąteczne przyjęcie nadal zamierza się upić - wynika z najnowszej ankiety After Drink.

W sumie dziewięciu na dziesięciu respondentów (89%) przyznaje, że przesadziło z alkoholem na imprezie firmowej. Większość z nich twierdzi, że nie zachowywało się tak jak trzeba, a prawie połowa (45%) "zrobiła z siebie głupka" przed szefem i współpracownikami. Niestety, aż dla 9 proc. szampańska zabawa skończyła się dyscyplinarką lub zwolnieniem z pracy.

Większość osób wybierających się na świąteczne przyjęcie przyznało, że nadal zamierza się upić. (Fot. Getty Images)

Jakie były najczęstsze powody utraty zatrudnienia po "Christmas party"?

Zazwyczaj chodziło o powiedzenie czegoś niewłaściwego przełożonemu lub koledze (23%) lub słowno-fizyczną walkę z szefem czy współpracownikiem (21%).

Problemem było też zażywanie narkotyków (16%), seks z osobą z pracy (14%) i niewłaściwe zachowanie, w tym bieganie nago (11%).

W ankiecie co dziesiąty pracownik (8%) przyznał, że po przyjęciu wigilijnym sam rzucił pracę - głównie przez to, że pocałował się lub uprawiał seks z kolegą czy koleżanką i nie był już stanie spojrzeć tej osobie w oczy.

 

  Komentarze


  • THC
   7 grudnia 2018, 11:45

   Tez mialem. hue hue hue ;D

  • Tom
   7 grudnia 2018, 15:16

   Moja koleżanka z pracy, pewna Beata z Piekar na imprezie integracyjnej w pracy to zamknęła się z trzema kolegami równocześnie w jednym pokoju ponieważ była spragniona bardzo głębokiej i wszechstronnej integracji. Wcale się po tej imprezie nie zwolniła.

  • Ciekawe nie?!
   7 grudnia 2018, 23:39

   I co z tego. Po co o tym tutaj wspominasz... LESZCZ

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.05.2019
  GBP 4.927 złEUR 4.307 złUSD 3.854 złCHF 3.820 zł

  Sport


  Reklama