Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Barcelona zagra latem w Japonii

Barcelona zagra latem w Japonii
23 lipca drużyna zagra w Tokio z Chelsea Londyn. (Fot. Getty Images)
Piłkarze Barcelony w czasie letnich przygotowań do kolejnego sezonu wystąpią w Japonii. Tam zmierzą się z Chelsea Londyn oraz miejscowym zespołem Vissel Kobe, w którym występuje m.in. Andres Iniesta, w przeszłości znakomity zawodnik 'Dumy Katalonii'.
Reklama

Barcelona, która jest bardzo bliska obrony mistrzostwa Hiszpanii, ogłosiła dzisiaj plany na letni okres przygotowawczy.

Jednym z etapów będzie wizyta w Japonii. 23 lipca drużyna zagra w Tokio z Chelsea Londyn, natomiast cztery dni później zmierzy się w Kobe z zespołem Vissel, w którym występują byli piłkarze Barcelony - legenda tego klubu Andres Iniesta oraz David Villa i Sergi Samper.

Kataloński zespół ostatnie dwa okresy przygotowawcze spędził w Stanach Zjednoczonych, w ramach turnieju International Champions Cup. W Azji nie grał towarzyskich meczów w letniej przerwie od 2013 roku, gdy odwiedził Tajlandię i Malezję.

Natomiast w Japonii Barcelona wystąpiła w grudniu 2015 roku w finale klubowych mistrzostw świata (3:0 z River Plate w Jokohamie).

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.08.2019
  GBP 4.765 złEUR 4.366 złUSD 3.941 złCHF 4.023 zł

  Sport


  Reklama