Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Arkadiusz Milik wyleczył kontuzję kolana

Arkadiusz Milik wyleczył kontuzję kolana
Arkadiusz Milik (Fot. Getty Images)
Arkadiusz Milik wyleczył kontuzję i niebawem powróci na boisko - poinformował dzisiaj doktor Alfonso De Nicola, lekarz klubu Napoli, w którym polski piłkarz gra drugi sezon. We wrześniu w meczu Serie A Milik zerwał więzadało krzyżowe prawego kolana.
Reklama

Do kontuzji tej doszło rok po niemal identycznym urazie lewego kolana Milika.

Polski piłkarz wraz z kolegą klubowym, Algierczykiem Faouzim Ghoulamem, który uległ identycznej kontuzji, powrócił w poniedziałek do prywatnej kliniki Villa Stuart w Rzymie. Profesor chirurgii Pier Paolo Mariani, który operował ich obu, stwierdził, że powrócili całkowicie do zdrowia i gotowi są wznowić treningi.

Doktor De Nicola wyraził nadzieję, że Milik będzie mógł wyjść na boisko w meczu Ligi Europejskiej z niemieckim klubem RasenBallsport z Lipska 15 lutego w Neapolu.

Lekarz klubu zastrzegł jednak, że trzeba być ostrożnym w prognozach. "Zawsze może zdarzyć się coś niespodziewanego, co opóźni powrót piłkarza na boisko" - podkreślił w rozmowie z neapolitańskim radiem Kiss Kiss.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.08.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

  Sport


  Reklama