Atrakcje w Wielkiej Brytanii

2 sierpnia 2017, Londynek.net, Brak komentarzy00
Atrakcje w Wielkiej Brytanii
Wnętrze British Museum w Londynie. (Fot. Getty Images)

Chcesz odwiedzić muzeum historyczne, a może zamierzasz wybrać się do rezerwatu przyrody? Podpowiadamy, gdzie znaleźć informacje na temat interesujących Cię miejsc w Zjednoczonym Królestwie.

Gdzie dowiedzieć się więcej o wydarzeniach?

Po porady związane z wydarzeniami, możesz skontaktować się ze swoim lokalnym Tourist Information Centre (TIC). Najbliższe TIC odnaleźć możesz korzystając z wyszukiwarki na stronie internetowej Visit Britain. Na tej stronie możesz także odnaleźć wydarzenia wszelkiego rodzaju.

Możesz też sprawdzić stronę internetową lokalnego Council, która może zawierać informacje o wydarzeniach w Twoim regionie. Wiele stron internetowych lokalnych oddziałów BBC zawiera informacje o wydarzeniach, takie jak ich recenzje i spisy.

Gdzie dowiedzieć się więcej o miejscach, które można odwiedzić?

O miejscach, które można odwiedzić i sugestiach na spędzenie dnia wolnego możesz znaleźć mnóstwo informacji na stronie internetowej Visit Britain. A co powiesz na odwiedzenie miejsca ze stowarzyszeniem filmowym lub telewizyjnym? Strona internetowa Visit England zawiera wszelkie informacje, których potrzebujesz, aby zobaczyć atrakcyjne miejsca nad Tamizą. Odwiedzając stronę internetową Visit Wales, możesz dowiedzieć się o atrakcjach w Walii.

Możesz wybrać się na podróż w czasie i odwiedzić wiele muzeów historii oraz pałaców w Wielkiej Brytanii. Istnieje wiele pięknych budynków dostępnych dla turystów przez National Trust i English Heritage. Ewentualnie odwiedź jedno z królewskich miejsc takiej jak pałac Kensington lub Buckingham.

Zanim się wybierzesz w drogę, sprawdź pogodę oraz dostępne środki transportu

Czy będziesz potrzebował parasola? Prognozę pogody przed podróżą możesz sprawdzić na stronie internetowej Met Office. W oparciu o pogodę przemyśl również odpowiednio wcześniej, w jaki sposób będziesz podróżował.

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.

BądĽ pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama
Reklama

WalutyKurs NBP z dnia: 15 lutego 2019

Funt brytyjski 1 GBP (£) = 4.9104 zł -0.03 zł
Euro 1 EUR (€) = 4.3243 zł -0.02 zł
Dolar amerykański 1 USD ($) = 3.8326 zł -0.02 zł
Frank szwajcarski 1 CHF (Fr) = 3.8081 zł -0.01 zł
Dolar kanadyjski 1 CAD ($) = 2.8851 zł -0.02 zł

Przelicznik walut

na
Reklama