Menu

Atrakcje w Wielkiej Brytanii

Atrakcje w Wielkiej Brytanii
Wnętrze British Museum w Londynie. (Fot. Getty Images)
Chcesz odwiedzić muzeum historyczne, a może zamierzasz wybrać się do rezerwatu przyrody? Podpowiadamy, gdzie znaleźć informacje na temat interesujących Cię miejsc w Zjednoczonym Królestwie.
Reklama
Reklama

Gdzie dowiedzieć się więcej o wydarzeniach?

Po porady związane z wydarzeniami, możesz skontaktować się ze swoim lokalnym Tourist Information Centre (TIC). Najbliższe TIC odnaleźć możesz korzystając z wyszukiwarki na stronie internetowej Visit Britain. Na tej stronie możesz także odnaleźć wydarzenia wszelkiego rodzaju.

Możesz też sprawdzić stronę internetową lokalnego Council, która może zawierać informacje o wydarzeniach w Twoim regionie. Wiele stron internetowych lokalnych oddziałów BBC zawiera informacje o wydarzeniach, takie jak ich recenzje i spisy.

Gdzie dowiedzieć się więcej o miejscach, które można odwiedzić?

O miejscach, które można odwiedzić i sugestiach na spędzenie dnia wolnego możesz znaleźć mnóstwo informacji na stronie internetowej Visit Britain. A co powiesz na odwiedzenie miejsca ze stowarzyszeniem filmowym lub telewizyjnym? Strona internetowa Visit England zawiera wszelkie informacje, których potrzebujesz, aby zobaczyć atrakcyjne miejsca nad Tamizą. Odwiedzając stronę internetową Visit Wales, możesz dowiedzieć się o atrakcjach w Walii.

Możesz wybrać się na podróż w czasie i odwiedzić wiele muzeów historii oraz pałaców w Wielkiej Brytanii. Istnieje wiele pięknych budynków dostępnych dla turystów przez National Trust i English Heritage. Ewentualnie odwiedź jedno z królewskich miejsc takiej jak pałac Kensington lub Buckingham.

Zanim się wybierzesz w drogę, sprawdź pogodę oraz dostępne środki transportu

Czy będziesz potrzebował parasola? Prognozę pogody przed podróżą możesz sprawdzić na stronie internetowej Met Office. W oparciu o pogodę przemyśl również odpowiednio wcześniej, w jaki sposób będziesz podróżował.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.04.2021
  GBP 5.2727 złEUR 4.5627 złUSD 3.8342 złCHF 4.1473 zł
  Reklama